• Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány

Videók az Alapítvány életéből

Jun

2022 Kerekerdő Családi Nap

2022 Kerekerdő Családi Nap a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány szervezésében.

Decemberi Ajándékozás

Jön a karácsony, csatlakozz te is és légy büszke magadra, hogy megtetted!

Gondolkodtál már azon vajon hányan állnának melletted egy súlyos betegség leküzdése közbe, vagy épp akkor amikor életed legnehezebb időszakát éled és nem tudod mit tartogat neked a jövő év?

Megnyugtató ilyenkor tudni, hogy van kire számítani és nem csak a családtagok, barátok között, hanem az ismeretlen ismerősök együttérzésére is számíthatsz.

A daganatos betegséggel küzdő gyermekek és családjuk minden karácsonykor megtapasztalhatják ezt a jól eső érzést, hiszen a támogatásukra indított gyűjtés alkalmával csodálatos meglepetések kerülnek a fa alá. Olyan ajándék amiről talán nem is álmodtak.

Te is részese lehetsz az ajándékozás felemelő érzésének, ami büszkességgel töltsön majd el, hiszen olyan gyermeknek segítettél, akinek arra a legnagyobb szüksége van. Most pedig ha elolvasod újra a levelem első mondatát, remélem biztos leszel benne, hogy igen sok ember segítségére számíthatsz ha nagy baj van, mert adni jó és ha te jót teszel, cserébe csak jót várhatsz!

Ha szívügyednek érzed, hogy idén Karácsonykor varázslatos ünnepet teremts te is egy leukémiás és daganatos gyermeknek, akkor támogasd kisebb vagy nagyobb összeggel a gyűjtést.

A "Szép Karácsony" közleménnyel érkező adományokat természetesen 100%-ban a leukémiás és daganatos beteg gyermekek és családjuk kapják meg az ünnepekre.

2020

Adó 1%-os kisfilmünk 2020.

Családi nap Sasvári Sándornál-2017

2020

Ma reggel vendége Sasvári Sándor volt, a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány nagykövete

Támogassa a gyerekeket

Az alapítványi támogatások legnagyobb forrása a személyi jövedelemadó 1%-os felajánlásai, valamint az adományok és pályázatok.
Mindezeknek köszönhetően az ország minden Gyermek-onkológiai Centrumában kezelt leukémiás és daganatos gyermek részére tudunk segítséget nyújtani.

Banki átutalás

Bankszámlaszám:
IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
Swift kód: GIBA HU HB
Közlemény: Általános támogatás

ADÓ 1%

Több, mint 1800 családhoz közvetítettünk támogatást!

Adó 1% felajánlása

Azonnali segítség

Szeretne most azonnal segíteni? A leggyorsabb módja a segítségnek az online bankkártyás adományozás.

Támogatás Online