• Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
  • ADÓ 1%

Támogatható gyerekek

Mirjam csontdaganattal küzd!

Kislányom betegsége 2021 április közepén derült ki, amikor biciklivel felborult. A bal lábszárát térd alatt megütötte, duzzanat, fájdalom jelentkezett.
Zsaklin 7 évesen agydaganattal küzd!

Iskolában kezdődtek kislányom problémái, furcsa tünetei, ekkor még nem gondoltuk, hogy nagy a baj!
Adó 1% felajánlása a beteg gyermekeknek

Az adó 1%-os felajánlásoknak köszönhetően, országosan segítjük a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket, családjaikat, valamint az őket gyógyító gyermek-hematológiai centrumokat.
Kérjük, segítse Lackó gyógyulását!

Fiam 2021 Július elején kapta meg a bárányhimlő elleni oltást pár nap múlva lázas lett, de csak napi egyszer, a gyógyszer levitte neki egyből. Másnap megint csak egyszer lett lázas gondoltam az oltás miatt van nem tulajdonítottam neki jelentőséget.
Máté leukémiás beteg, Pécsen kezelik!

A történetünk 2021.09.19-én kezdődött. Már előtte 1-2 hete panaszkodott, hogy sokat szédül, sokat fáj a feje és gyengének érzi magát.
Lázár újra daganattal küzd!

Gyermekemnél 2021 decemberében a máján több daganatot találtak, nagyon félünk mi lesz most!

Támogassa a gyerekeket

Az alapítványi támogatások legnagyobb forrása a személyi jövedelemadó 1%-os felajánlásai, valamint az adományok és pályázatok.
Mindezeknek köszönhetően az ország minden Gyermek-onkológiai Centrumában kezelt leukémiás és daganatos gyermek részére tudunk segítséget nyújtani.

Banki átutalás

Bankszámlaszám:
IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
Swift kód: GIBA HU HB
Közlemény: Általános támogatás

ADÓ 1%

Több, mint 1800 családhoz közvetítettünk támogatást!

Adó 1% felajánlása

Azonnali segítség

Szeretne most azonnal segíteni? A leggyorsabb módja a segítségnek az online bankkártyás adományozás.

Támogatás Online