• Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
    Cívis u. 5. 3/28.
  • ADÓ 1%

Támogatható gyerekek

Nikó 3 évesen leukémiával küzd!

Kicsi fiunk Nikó 2020 november 15-én örömmel fedezte fel a bölcsi apró örömeit, de másnap reggel azt vettük észre, hogy sántít és fáj a lába.
Adó 1% felajánlása a beteg gyermekeknek

Az adó 1%-os felajánlásoknak köszönhetően, országosan segítjük a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket, családjaikat, valamint az őket gyógyító gyermek-hematológiai centrumokat.
Németországban vár életmentő műtétre Mandra

A két éves Mandra iker várandósságból született, születése után testvérével együtt hosszú hónapokig szorult intenzív ellátásra.
Lénánál 6 hónaposan leukémiát diagnosztizáltak, a hír sokkolta a családot

Léna betegsége hathónapos korában kezdődött, tűszerű bevérzések jelentkeztek a karjain és lábain.
Lacikát leukémiával kezelték, most nagy bajban van a családja!

Fiamnál 5 évesen ALL típusú leukémiát diagnosztizáltak Szegeden, majd kemoterápiás kezeléseket kapott 1 évig.
Tamara leukémiával küzd, testvérét elvesztette!

6 éves kislányom acut lymphoid leukémiában szenved. A betegséggel legelőszőr 2008 májusában találkoztunk. Az akkor 16 éves Fiamnál diagnosztizálták.

Támogassa a gyerekeket

Az alapítványi támogatások legnagyobb forrása a személyi jövedelemadó 1%-os felajánlásai, valamint az adományok és pályázatok.
Mindezeknek köszönhetően az ország minden Gyermek-onkológiai Centrumában kezelt leukémiás és daganatos gyermek részére tudunk segítséget nyújtani.

Banki átutalás

Bankszámlaszám:
IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
Swift kód: GIBA HU HB
Közlemény: Általános támogatás

ADÓ 1%

Több, mint 1800 családhoz közvetítettünk támogatást!

Adó 1% felajánlása

Azonnali segítség

Szeretne most azonnal segíteni? A leggyorsabb módja a segítségnek az online bankkártyás adományozás.

Támogatás Online