• Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
    Cívis u. 5. 3/28.
  • ADÓ 1%

Támogatható gyerekek

Níla újra küzd a leukémiával!

Kislányomat először daganattal kezelték, majd leukémiás lett, és most tudtuk meg a rossz hírt, hogy a leukémia újra kiújult! Újra meg kell küzdenie a szörnyű kórral!
Ádám még 1 éves sincs, de már agydaganattal küzd!

Ádám betegségére nyolc hónapos korában derült fény: Ependymoma, ami rosszindulatú agydaganat, mely az ő esetében az agytörzsön helyezkedett el.
Róza nyirokcsomó daganattal küzd!

2018. áprilisában kezdődött minden, 1 hónapos lázas állapot után, daganatos betegséget diagnosztizáltak nála.
Lázár daganattal küzd!

Gyermekemnek 2015.11.29.-én életmentő műtétet hajtottak végre Debrecenben. Sajnos nem tudták maradéktalanul eltávolítania daganatot, mivel a kisagy és a nyakcsigolya közé van ékelődve.
Mária betegsége kiújult, újra daganatos!

Mária betegsége kiújult, legutóbbi MR vizsgálat eredménye két helyen is daganat nőt neki! Jelenleg sugár kezelést terveznek az orvosok, de júniusban lesz egy MR vizsgálata és utána többet fognak tudni mondani az orvosok!
Csenge küzdelme a daganattal!

2017. Novemberben kezdődött kislányom betegsége. Fájlalni kezdte a torkát, először háziorvosnál voltam vele, majd Nyírbátorba gyermekorvosnál, aki Nyíregyházára utalta, ahol maradtunk is kivizsgálásra.

Támogassa a gyerekeket

Az alapítványi támogatások legnagyobb forrása a személyi jövedelemadó 1%-os felajánlásai, valamint az adományok és pályázatok.
Mindezeknek köszönhetően az ország minden Gyermek-onkológiai Centrumában kezelt leukémiás és daganatos gyermek részére tudunk segítséget nyújtani.

Banki átutalás

Bankszámlaszám:
IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
Swift kód: GIBA HU HB
Közlemény: Általános támogatás

ADÓ 1%

Több, mint 1800 családhoz közvetítettünk támogatást!

Adó 1% felajánlása

Azonnali segítség

Szeretne most azonnal segíteni? A leggyorsabb módja a segítségnek az online bankkártyás adományozás.

Támogatás Online