• Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
    Cívis u. 5. 3/28.
  • ADÓ 1%

Támogatható gyerekek

Sára újra leukémiás, betegsége kiújult!

Kislányom 2017 Decemberében Calici vírussal került a szombathelyi kórházba, ahol vérvétel alkalmával leukémiát gyanítottak.
Kristóf 1 évesen agydaganattal küzd!

Kristóf betegsége néhány héttel ezelőtt kezdődött, amikor a fején egy pukli nőt, ezért orvoshoz vittük, akkor még nem gondoltuk, hogy nagy a baj!
Ferike leukémiás, most az életéért küzd!

A Ferikével megélt borzalmak 2021 februárjában kezdődtek egy egyszerű mandulagyulladással. A kezelések ellenére sem javult az állapota, étvágytalanná vált, csak aludt, csupa kiütés lett a teste.
Jázmin daganattal küzd, a testvére is beteg!

Kislányom betegsége lázzal, köhögéssel és a bal lábának bedagadásával kezdődött, akkor még nem gondoltuk, hogy nagy a baj!
Kérjük, segítse Teó gyógyulását!

Teó 2020.05.19-én született Szekszárdon 10/10 Apgar értékkel, majd 2 napra egy vese ultrahangon vették észre nála egy 4,5 centiméteres szövetelváltozást.
Attila agydaganattal küzd, 6 műtétje volt már!

A kisfiam betegsége 2020. júniusban kezdődött, reggelente fejfájásra panaszkodott, ekkor még Németországban éltünk, nem tökéletes, de rendezett családi háttérrel.

Támogassa a gyerekeket

Az alapítványi támogatások legnagyobb forrása a személyi jövedelemadó 1%-os felajánlásai, valamint az adományok és pályázatok.
Mindezeknek köszönhetően az ország minden Gyermek-onkológiai Centrumában kezelt leukémiás és daganatos gyermek részére tudunk segítséget nyújtani.

Banki átutalás

Bankszámlaszám:
IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
Swift kód: GIBA HU HB
Közlemény: Általános támogatás

ADÓ 1%

Több, mint 1800 családhoz közvetítettünk támogatást!

Adó 1% felajánlása

Azonnali segítség

Szeretne most azonnal segíteni? A leggyorsabb módja a segítségnek az online bankkártyás adományozás.

Támogatás Online