• Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
    Cívis u. 5. 3/28.
  • ADÓ 1%

Támogatható gyerekek

Legyen szép Karácsonya a beteg gyermekeknek is!

Nagyon sokan segítenek egész évben a célzott adományaikkal a honlapon és közösségi oldalainkon megjelenő beteg gyermekeknek!
Lázár daganattal küzd!

Gyermekemnek 2015.11.29.-én életmentő műtétet hajtottak végre Debrecenben. Sajnos nem tudták maradéktalanul eltávolítania daganatot, mivel a kisagy és a nyakcsigolya közé van ékelődve.
Viktor küzdelme a leukémiával!

2018 áprilisában 9 napot voltunk kisfiammal a nyíregyházi kórházban, ataxiás járása és nem érthető beszéde miatt.
Lénánál 6 hónaposan leukémiát diagnosztizáltak, a hír sokkolta a családot

A 6 és fél hónapos kislányom, Léna betegségének első tünete 2 pici lila pöttyel kezdődött a kezén és a lábán (bevérzés) amiből napról napra egyre több lett.
Lacikát leukémiával kezelték, most nagy bajban van a családja!

Fiamnál 5 évesen ALL típusú leukémiát diagnosztizáltak Szegeden, majd kemoterápiás kezeléseket kapott 1 évig.
Tamara leukémiával küzd, testvérét elvesztette!

6 éves kislányom acut lymphoid leukémiában szenved. A betegséggel legelőszőr 2008 májusában találkoztunk. Az akkor 16 éves Fiamnál diagnosztizálták.

Támogassa a gyerekeket

Az alapítványi támogatások legnagyobb forrása a személyi jövedelemadó 1%-os felajánlásai, valamint az adományok és pályázatok.
Mindezeknek köszönhetően az ország minden Gyermek-onkológiai Centrumában kezelt leukémiás és daganatos gyermek részére tudunk segítséget nyújtani.

Banki átutalás

Bankszámlaszám:
IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
Swift kód: GIBA HU HB
Közlemény: Általános támogatás

ADÓ 1%

Több, mint 1800 családhoz közvetítettünk támogatást!

Adó 1% felajánlása

Azonnali segítség

Szeretne most azonnal segíteni? A leggyorsabb módja a segítségnek az online bankkártyás adományozás.

Támogatás Online