• Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
    Cívis u. 5. 3/28.
  • ADÓ 1%

Támogatható gyerekek

Dorina agydaganattal küzd, műteni nem lehet!

Kislányomnak jelenleg 4.5 X 2.5 centiméteres daganata van, amit műteni nem lehet! Történetünk 2018. december végén kezdődött.
Panka 7 évesen daganattal küzd!

2019. október elején nyirokcsomó gyulladással mentünk orvoshoz, ami a gyógyszeres kezelés ellenére sem javult, így privát úton haladtunk tovább.
Tifani újra daganatos!

Levelem első sorait hozzátok írom kedves érdeklődő emberek felé, akik olvasták már Tifani kislányom történetét, ami 2017 AUGUSZTUSÁBAN KEZDŐDÖTT LEGELŐSZÖR, és azokhoz, akik még nem.
Balázs leukémiával küzd!

2019 májusába, 17 éves gyermekem végtagja fájtak, először a háziorvosunk ízületi problémára gondolt, de rá párnapra bordaalatti fájdalomra-lázra panaszkodott fiam.
Gergő agydaganattal küzd!

A betegség tünetei hasfájással, reggelenkénti hányással, fura járással kezdődtek. A háziorvos beutalta a Pécsi Tudományegyetem Gyermekgyógyászati Klinikájára gyermekemet.
Gergő még 1 éves sincs, de már májdaganattal küzd!

Fél éves volt a kisfiam 2019 szeptemberében, mikor egy véletlen baleset következtében kórházba került. Megfigyelésre bent tartották, ahol egy rutin vizsgálat során elváltozást láttak a máján.

Támogassa a gyerekeket

Az alapítványi támogatások legnagyobb forrása a személyi jövedelemadó 1%-os felajánlásai, valamint az adományok és pályázatok.
Mindezeknek köszönhetően az ország minden Gyermek-onkológiai Centrumában kezelt leukémiás és daganatos gyermek részére tudunk segítséget nyújtani.

Banki átutalás

Bankszámlaszám:
IBAN: HU61-11993001-02325172-1000000
Swift kód: GIBA HU HB
Közlemény: Általános támogatás

ADÓ 1%

Több, mint 1800 családhoz közvetítettünk támogatást!

Adó 1% felajánlása

Azonnali segítség

Szeretne most azonnal segíteni? A leggyorsabb módja a segítségnek az online bankkártyás adományzás.

Támogatás Online