Nagyon sokan segítettek és nagyon sok helyre jutott el az adomány!

2017. Január 02. Hétfő

2016-ban is elindítottuk a „Cipősdoboznyi adomány” és az „Üzenet egy tábla csokival” kezdeményezést, amelyhez nagyon sokan csatlakoztak!

Nagyon nagy öröm, hogy ilyen sokan odafigyelnek a beteg gyermekekre, akik a leukémia és a daganat ellen küzdenek. Nekik és családjaiknak sokat jelent, hogy érezhetik nincsenek egyedül.

ADOMÁNYOZÓK LISTÁJA

Az összefogás az ország minden területéről érkezett, de a határon túlra is elért a kérés, hiszen Angliából, Szlovákiából és Erdélyből is érkeztek csomagok.

Ezúton szeretnénk megköszönni, minden egyes adományt, amely megérkezett a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány felhívására. Ahogyan a képeken is látható nagyon sok helyre eljutottak. Személyesen, vagy csomagban küldtük el az ország Gyermek-hematológiai gyógyító centrumaiba, valamint a családok számára meglátogatva őket otthonukban, illetve a decemberi ünnepség keretében adtuk át az ajándékokat. (A fotók lentebb találhatóak!)

Kívánunk, mindenkinek Boldog Új Évet 2017-ben, a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány kuratóriuma, munkatársai és segítői!

IDE KATTINTVA

ADÓ 1% FELAJÁNLÁSA

További képek

Nagyon sokan segítettek és nagyon sok helyre jutott el az adomány! 16