Kirándulás a Nyíregyházi Állatparkban

2018. Július 02. Hétfő

A leukémiás és daganatos beteg gyermekekkel és családjaikkal egy élményekben gazdag kirándulást tehettünk a Nyíregyházi Vadasparkban.

A bejáratnál gyülekeztünk, ahol átvehették a névre szóló, hűsítő XIXO üdítőkkel megrakott hátizsákot, illetve Koi Róbert, Herczeg Anna és Orosz Gergely által gyűjtött játékokat. A közös fotó után pedig indulhatott a nagy kaland, ami nem volt más, mint felfedezni az érdekes és egzotikus állatokat. Volt itt fóka show, tevegelés, délutáni bábszínház, ahol a Marabu doktor előadást láthatták. Ki-ki megtalálhatta az érdeklődésének megfelelő programokat. Sokak számára ez volt az első alkalom, hogy itt járhattak, és kicsit kikapcsolódhattak szüleikkel, és testvéreikkel együtt.

A jó levegő, és a nagy séta megtette a hatását, délutánra kellemesen elfáradt a nagy csapat. Öröm volt látni, hogy mindenki nagyon jól érezte magát, és még ha csak egy napra is megfeledkezhettek a küzdelmes hétköznapokról.

Köszönet a támogatóknak:
Nyíregyházi Vadasparknak a kedvezményes jegyekért
Gál Csongor HÖK Elnöknek - Óbudai Egyetem RKK HÖK „Jótékonysági koriparti” rendezvény bevételével támogatta a kirándulást
HELL ENERGY Magyarország Kft-nek a XIXO üdítőkért
Koi Róbertnek, Herczeg Annának és Orosz Gergelynek a rengeteg szebbnél- szebb játékokért
Daróczi Pálnak a gyönyörű fotókért
Nyitrai Daniellának a képekért

Az adó 1%-át felajánlóknak, amellyel segítik a leukémiás és daganatos beteg gyermekek és családjaik egész éves támogatását, hogy hozzájárulhassunk gyógyulásukhoz!

További képek

Kirándulás a Nyíregyházi Állatparkban 62