Érkeznek a „cipősdoboznyi szeretet” ajándékai és a csokoládék

2017. November 22. Szerda

Felhívásunkra érkeznek a meglepetéssel teli cipősdobozok és a csokoládék, hogy szebbé tegyék a leukémiás és daganatos beteg gyermekek Mikulását és Karácsonyát.

Az adományokat postai címünkre várjuk, 2017. december 15-ig:
Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány
4032 Debrecen Cívis u. 5. sz. 3/28.

Cipősdoboz és csokigyűjtés részletei: IDE KATTINTVA

Biztos, hogy nagy örömöt fognak okozni számukra az egyedileg összeállított „cipősdoboznyi szeretet” és csokoládé meglepetések, amelyet ez úton is szeretnénk megköszönni mindenkinek! A Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány közvetítésével országosan a következő hematológiai centrumokba fognak eljutni az ajándékok: Debrecen, Miskolc, Szeged, Pécs, Szombathely, Budapest Szent László és Heim Pál Gyermekkórházba.

Ha kérdése lenne, kérjük írjon nekünk emailt: remeny1999@gmail.com
Köszönjük segítségüket, és kívánunk szép ünnepeket Önöknek is sok szeretettel!

Köszönjük, a meglepetéssel teli cipősdobozokat és a csokoládékat:

F. József és Családja, Békéssámson

L. Enikő, Budapest
Debreceni Vízmű Zrt. dolgozói
NP Hungária Kft. dolgozói, Kunszentmárton
Kérjük 2017-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához 2017. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2017. május 22-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez)!
4. Önadózó, egyéni vállalkozó vagy ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély a bevallási csomag “perforált” ívén tudja az adó 1% felajánlását megtenni.
5. Kérjük, a 18557071-1-09 adószámot adja át könyvelőjének és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

1. Ha egyéni vállalakozó vagy ÁFA bevallásra kötelezett magánszemély, az eva és a kata hatálya alá bejelentkezett egyéni vállalkozó, akkor 2017.február 27-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak, a bevallás részét képező önálló EGYSZA lappal együtt, vagy az erre a célra kialakított ​ ​ 16EGYSZA jelű önálló nyomtatványon.

2. Amennyiben magánszemélyként küldi be adóbevallását, az adó 1 %-áról a 16EGYSZA jelű nyomtatványon rendelkezhet amelyet, 2017. május 22-ig küldheti el az adóhivatalhoz.
Mindezt megteheti az ügyfélkapun keresztül elektronikusan, postai úton vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

3. Aki nem rendelkezik ügyfélkapuval, március 15-ig postai úton, SMS-ben vagy elektronikus úton kérheti, hogy a NAV a bevallási tervezetet papíralapon, postán küldje el neki. A kérelemnek tartalmaznia kell az adózó születési időpontját és adóazonosító jelét is. A NAV a kérelem nyilvántartásba vételéről az adózó által választott kapcsolattartási formában tájékoztatja az ügyfelet.

4. Amennyiben munkáltatója készíti el és nyújtja be adóbevallását, akkor a 16EGYSZA jelű nyilatkozatot legkésőbb május 10-ig lezárt borítékban átadhatja munkáltatójának, vagy 2017. május 22-ig papír alapon, vagy elektronikusan közvetlenül eljuttathatja a NAV-nak.

Amennyiben az adóbevallás leadásakor nem rendelkezett a jövedelemadó egy százalékáról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést; egészen 2017. május 22-ig. ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy a korábbi években megszokott módon, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (amelyet a ragasztást keresztezve aláírni szükséges) postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.