EGY CIPŐSDOBOZNYI SZERETET A LEGSZEBB ÜNNEPRE!

2018. November 18. Vasárnap

Idén Ön is, csatlakozhat és elküldheti a kis betegek részére, egy cipősdoboznyi szeretet ajándékát, így gondolva rájuk és mosolyt csalva a kicsi arcocskájukra!

EGY CIPŐSDOBOZNYI SZERETET A LEGSZEBB ÜNNEPRE:

Debrecenben 2018.12.02.-án "a REMÉNY decemberi családi ajándékozás" rendezvényen lepjük meg Önöknek köszönhetően a kis betegeket!
A többi gyermek-hematológiai centrumba december 21-ig küldjük el az adományokat.

Idén Te is gondolj rájuk, és lepd meg őket ajándékoddal.
Ehhez nem kell mást tenned, mint egy dobozba belehelyezni a meglepetéseket, ami lehet játék, színes ceruza, kifestő, édesség, mese könyv, mellé pedig egy szívből jövő jókívánság, amivel szintén örömet és boldog mosolyokat varázsolhatsz a kis betegek arcára.
Kérjük, csatlakozzatok minél többen kezdeményezésünkhöz, akár óvodák, iskolák, baráti vagy munkahelyi közösségek által is.

IDÉN NEM KÉRÜNK HASZNÁLT PLÜSS ÉS RUHA ADOMÁNYOKAT, ÚJAKAT ELFOGADUNK!

Felhívás plakátja letölthető: IDE KATTINTVA
Figyelem! A nyomtatási iránynál a fekvő módot válasszák!

Debrecenben az adományozási ünnepség 2018. december 02-án, az addig beérkezett ajándékokból!

A később 2018. december 15-ig beérkezett ajándékokból, a többi 6 magyarországi Gyermek Hematológiai Centrumba juttatjuk el az ajándékokat a leukémiás és daganatos beteg gyermekek részére!

Az adományokat postai címünkre várjuk:

Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány
4032 Debrecen Cívis, u. 5. sz. 3/28.

Kapcsolat: Zsupos Sándor, Telefon: 30/384-9703 Email: remeny1999@gmail.com

(Csokigyűjtés részletei)