EGY CIPŐSDOBOZNYI SZERETET A LEGSZEBB ÜNNEPRE!

2019. Szeptember 24. Kedd

Idén Ön is, csatlakozhat és elküldheti a kis betegek részére, egy cipősdoboznyi szeretet ajándékát, így gondolva rájuk és mosolyt csalva a kicsi arcocskájukra!

EGY CIPŐSDOBOZNYI SZERETET A LEGSZEBB ÜNNEPRE:

Debrecenben 2019.12.15-én "a REMÉNY decemberi családi ajándékozás" rendezvényen lepjük meg Önöknek köszönhetően a kis betegeket!
A többi gyermek-hematológiai centrumba december 20-ig küldjük el az adományokat.

Idén Te is gondolj rájuk, és lepd meg őket ajándékoddal.
Ehhez nem kell mást tenned, mint egy dobozba belehelyezni a meglepetéseket, ami lehet játék, színes ceruza, kifestő, édesség, mese könyv, mellé pedig egy szívből jövő jókívánság, amivel szintén örömet és boldog mosolyokat varázsolhatsz a kis betegek arcára.

Kérjük, csatlakozzatok minél többen kezdeményezésünkhöz, Szóljanak barátaiknak vagy munkahelyeiken szervezzenek gyűjtést, de iskolában és óvodákban is összefoghatnak a beteg gyermekekért!

IDÉN NEM KÉRÜNK HASZNÁLT PLÜSS ÉS RUHA ADOMÁNYOKAT, ÚJAKAT ELFOGADUNK!

Felhívás plakátja letölthető: IDE KATTINTVA

Figyelem! A nyomtatási iránynál az álló módot válasszák!

Debrecenben az adományozási ünnepség 2019. december 15-én, az addig beérkezett ajándékokból!

A később 2019. december 20-ig beérkezett ajándékokból, a többi 6 magyarországi Gyermek Hematológiai Centrumba juttatjuk el az ajándékokat a leukémiás és daganatos beteg gyermekek részére!

Az adományokat postai címünkre várjuk:

Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány
4032 Debrecen Cívis, u. 5. sz. 3/28.

Kapcsolat: Zsupos Sándor, Telefon: 30/384-9703 Email: remeny1999@gmail.com

Nem tud rész venni a gyűjtésben, de szeretne segíteni?

Ha segíteni szeretne egy telefonhívással az ADHATVONAL SEGÍTSÉGÉVEL, amely 500.-Ft,

1-2 tábla csoki ára!

SMS küldése: Kérjük, küldje a 71-es kódszámot a 13600-as telefonszámra.

Telefon: hívja a 13600-at majd a gépi hang után 71-es kód! Köszönjük!

(Csokigyűjtés részletei)

Ha kérdésed lenne, írj nekünk, email: remeny1999@gmail.com