Érkeznek a „cipősdoboznyi szeretet” ajándékai és a csokoládék

2018. December 17. Hétfő

Felhívásunkra érkeznek a meglepetéssel teli cipősdobozok és a csokoládék, hogy szebbé tegyék a leukémiás és daganatos beteg gyermekek Mikulását és Karácsonyát.
Cipősdoboz és csokigyűjtés részletei: IDE KATTINTVA

Támogatható gyerekek

Lázár 6 évesen daganattal küzd!!

Lázár 647

Gyermekemnek 2015.11.29.-én életmentő műtétet hajtottak végre Debrecenben. Sajnos nem tudták maradéktalanul eltávolítani, mivel a kisagy és a nyakcsigolya közé van ékelődve. A szövettan rosszindulatú daganatot állapított meg.

Levente tovább harcol a daganattal!

Levente 536

Gyermekünk erős fejfájásra és kettős látásra panaszkodott, a vizsgálat kimutatta, hogy egy tumor van a jobb arcüregében. Rögtön a pécsi gyermekonkológiára szállították, ahol a szövettan igazolta, hogy az egyik legagresszívebb daganata van.

Lacika 7 évesen leukémiával küzd!

László 754

2016. december 6-án ALL típusú leukémiát diagnosztizáltak, Szegeden Lacikánál.

Zsófia vérképzőszervi betegségben szenved

Zsófia 750

Zsófi januárban sokat betegeskedett. Kezdetben kék foltok jelentek meg rajta, fáradékony lett, időnként vérzett az orra. Ekkor még nem gondoltunk nagy bajra.

Sanyikának ITP betegsége van

Sándor 749

Az idiopátiás thrombocytopeniás purpura (ITP) olyan rendellenesség, amely könnyű vagy túlzott véraláfutást és vérzést okozhat. A vérzés a vérlemezkék szokatlanul alacsony szintjét eredményezi - a vérrögöket segítő sejtek.