Megkapta az alapítvány a Futball Éjszakájának bevételét

2018. Szeptember 20. Csütörtök

Megkapta a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány a Futball Éjszakájának bevételét.

Dr. Róka Géza cégvezető a csapat tagjainak a társaságában adta át az összeget - FOTÓKKAL!

Támogatható gyerekek

Csenge nyirokcsomó daganattal küzd!

Csenge 744

2017. Novemberben kezdődött kislányom betegsége. Fájlalni kezdte a torkát, először háziorvosnál voltam vele, majd Nyírbátorba gyermekorvosnál, aki Nyíregyházára utalta, ahol maradtunk is kivizsgálásra.

Viktorka 3 évesen leukémiával küzd!

Viktor 743

2018 áprilisában 9 napot voltunk kisfiammal a nyíregyházi kórházban, ataxiás járása és nem érthető beszéde miatt.

Dominika 6 évesen daganattal küzd!

Dominika 745

Kislányunknál ez év májusában derült ki, hogy daganatos beteg. A tumor nagysága és összetétele nem engedte meg az azonnali pontos diagnózis megállapítását. Az orvosi vizsgálatok alapján Neuroblastoma (daganat) gyanúja állt fenn.

Beatrix küzdelme a leukémiával!

Betarix 685

Beatrixnak 11 évesen kezdődött a betegsége, az előtt sose volt beteg, életvidám, szorgalmas, kitűnő tanuló volt. Osztálykiránduláson elesett, megütötte a kezét, amit nagyon fájlalt, ezért orvoshoz fordultunk, de csupán egy zúzódás volt, még is nehezen gyógyult.

Lilinek hüvelydaganata volt

Lili 670

Kislányomnál rosszindulatú hüvelydaganatot diagnosztizáltak 1 évesen. 2015. május 15-től 2015. december 16-ig tartottak a kórházi kemoterápiás kezelések, azt hittük, hogy ezek után minden rendben lesz Lilikével, és úgy élhet, mint a vele egykorú gyerekek.