Érkeznek a „cipősdoboznyi szeretet” ajándékai és a csokoládék

2017. December 16. Szombat

Felhívásunkra érkeznek a meglepetéssel teli cipősdobozok és a csokoládék, hogy szebbé tegyék a leukémiás és daganatos beteg gyermekek Mikulását és Karácsonyát.

Támogatható gyerekek

Zsanett daganatos, sajnos műteni nem lehet!

Zsanett 705

Március elején ataxiás járása miatt kezdték vizsgálni a kecskeméti kórházban lányomat. Zsanika fejfájásra panaszkodott, illetve kettős látásra. Elvittük szemészetre ahol nem találtak semmit.

Níla másodjára sem adja fel, újra küzd a rákkal!

Níla 561

Nílánál 2013-ban diagnosztizáltak 3. stádiumú Wilms tumort. Hosszú és fájdalmas kezelések vártak rá, kemoterápia, 8 órás komplikált műtét a terjeszkedő tumor miatt, majd párhuzamosan kapott besugárzást is a kemoterápia mellé.

Petra 3 évesen küzd a leukémiával!

Petra 697

2017. 04. 17-én elvittem a háziorvoshoz kislányomat, mert az elmúlt időben többször is beteg volt, és az oldalán lett 1 nagy kék folt, ami becsomósodott.

Beatrix harcol a leukémiával, szeretne meggyógyulni!

Beatrix 685

Beatrixnak 11 évesen kezdődött a betegsége, az előtt sose volt beteg, életvidám, szorgalmas, kitűnő tanuló volt. Osztálykiránduláson elesett, megütötte a kezét, amit nagyon fájlalt, ezért orvoshoz fordultunk, de csupán egy zúzódás volt, még is nehezen gyógyult.

György csontdaganattal küzd!

György 716

Gyermekem jelenleg kemoterápiát kap, de hamarosan műtétre kerül sor Budapesten. Miután a daganatot majd eltávolítják, 3 hónapig deréktól lefelé gipszben lesz, majd folytatódni fog a kemoterápia!