Csengének segítettünk – segítségre várnak

Csenge 762

Törökszentmiklóson jártunk, ahol meglátogattuk a nyolc éves Csengét, aki vérképzőszervi (ITP) betegséggel küzd. Szerény körülmények között él szüleivel és kilenc testvérével.

Vonattal hordja anyukája Debrecenbe kezelésre és ellenőrzésekre van, amikor bent is kell maradniuk a kórházban a kislány állapotától függően. Nem csak lelkileg, de anyagilag is nagyon megterhelő a beteg kicsi mellett, egy ilyen nagycsaládot is fent tartani. Sokszor még az is fejtörést okoz, hogy mit és miből is főzzenek. Nagy szükség lenne egy fürdőszobára, amihez már hozzá fogtak de, hogy mikor tudják befejezni, még távolinak tűnik.

Amiben segítséget kérnek, amivel segíthetnek: Járólap (30x30) 20m2, Fali csempe 25m2, OSB lap 10mm-es 20m2, Csemperagasztó 3q, Rigli fa (7x7) 20 méter.

Aki, tud segíteni és eljuttatni Törökszentmiklósra, az vegye fel a kapcsolatot az alapítvánnyal a remeny1999@gmail.com e-mail címen, vagy adománnyal is segíthetnek a KÖZLEMÉNYBE: CSENGE 762 beírva a család a beérkezett teljes összeget megkapja!

Amiben tudunk, anyagilag is támogatjuk a családot az 1% felajánlásoknak köszönhetően segítséget nyújtunk. Kaptak már az alapítvány közvetítésével mosógépet, centrifugát, elektromos vízmelegítőt. Most egy egész csomagtartónyi adományt tudtunk eljuttatni, amiben sok minden volt megtalálható.

Tartós élelmiszerek, édességek, ruhaneműk, tisztítószerek, játékok, ami nagy-nagy örömet okozott. Egy ilyen helyzetben minden segítő szándék és támogatás hatalmas segítség! Látszik a családon, hogy lehetőségeikhez képest mindent megtesznek Csenge gyógyulásáért, viszont anyuka elmondása szerint a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítványtól kapják a legtöbb segítséget.

Kérjük, aki bármilyen adományt fel tudna ajánlani és eljuttatni részükre jelentkezzen és megadjuk a család elérhetőségét! Minden segítségért hálásak! Közeledik a szeretet ünnepe és lelkileg is jót tesz, ha csak egy kis mértékben is gondolunk és teszünk a rászorulókért. Hiszen igaz a közmondás, hogy jobb adni, mint kapni.

Közlemény: Csenge 762

IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
    Swift kód: GIBA HU HB

Kérjük 2019-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához vagy, könyvelőjéhez 2019. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2019. május 20-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez) és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

1.Ha magánszemély, ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély, őstermelő, egyéni vállalkozó, akkor 2019. május 20-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak és rendelkezhet adója 1+1%-áról.Adószámunk:18557071-1-09

2. Amennyiben rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval, akkor itt: Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti adó 1% rendelkező nyilatkozatát már most! Már elérhető!

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a: 18557071-1-09 adószámot, így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.

Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Május 20-ig tud így segíteni a beteg gyermekeken!

Adóbevallása 2019. március 14-töl elérhető ügyfélkapun keresztül! Már elérhető IDE KATTINTVA!

3. Ha Önnek még nincs Ügyfélkapu regisztrációja, az adóbevallási tervezet postázását 2019. március 18-ig kérhette. 2019. március 18. után az igényét már csak személyesen a NAV ügyfélszolgálatain nyújthatja be.
Az igénylés alapján adóbevallási tervezetét 2019. április 30-áig kapta meg postán.

Ha ön megkapta postán az adóbevallási tervezetét, ne felejtse el átnézni, hogy az adatok helyesek-e. Ha nem kíván módosítani rajta, úgy további teendője az adóbevallással nincs. Viszont ne feledje adója 1+1%-áról is rendelkezhet, ezzel támogathatja az ön által kiválasztott civil szervezetet és egyházat. Adószámunk: 18557071-1-09

A levélben megtalálja az EGYSZA lapot, amelyet kitöltve küldjön vissza díjmentesen, a mellékelt válaszborítékban május 20.-ig. Az 18SZJA-EGYSZA lap kitöltéséhez talál mintát IDE KATTINTVA.
A lezárt borítékot írja alá a leragasztásnál keresztezve, valamint írja rá adóazonosító jelét is. Boríték elkészítéséhez talál mintát IDE KATTINTVA

Kérjük, írja be a Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
adószámát: 18557071-1-09 Köszönjük!

Amennyiben az adóbevallás leadásakor nem rendelkezett a jövedelemadó egy százalékáról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést; egészen 2019. május 20-ig. ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy a korábbi években megszokott módon, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (amelyet a ragasztást keresztezve aláírni szükséges) postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
Swift kód: GIBA HU HB

Érkeznek a „cipősdoboznyi szeretet” ajándékai és a csokoládék 2019 december

2019. December 14. Szombat

Felhívásunkra érkeznek a meglepetéssel teli cipősdobozok és a csokoládék, hogy szebbé tegyék a leukémiás és daganatos beteg gyermekek Mikulását és Karácsonyát.
Cipősdoboz és csokigyűjtés részletei: IDE KATTINTVA