Kristóf 2 évesen agydaganattal küzd!

Kristóf 764

Kisfiamat agydaganattal műtötték, amely után 1 hónapig nem tudott enni, ülni, beszélni, járni. Jelenleg kemoterápiát kap!

Előzmények: 2018.11.12-én a gyermekem elesett, utána dél körül elaludt, de mikor felkelt délután félre ment, furcsa volt a járása. Nyíregyházi kórházba vittük, ahol a vizsgálatok után koponyazúzódást állapítottak meg és haza engedték.

Másnap hajnalban sírva ébredt, lábát fájlalta és panaszkodott, ezért sürgősen visszavittük a kórházba. MR vizsgálatot kértek, amely kimutatta, hogy gyermekemnek rosszindulatú daganata van! Sürgősen Debrecenbe szállították át, ahol közölték, hogy már másnap megműtik! A műtét során nem tudták az egészet eltávolítani, mert a kisagyhoz kötődött a daganat. 1 hét múlva még egy műtét következett, söntöt kellett berakni, hogy az agyvizet elvezesse. 1 hónapig nem tudott enni, ülni, beszélni, járni, intenzív osztályon voltunk. Járni jelenleg se tud önállóan! Eddig 6 műtétje volt!

Haematológiai osztályra kerültünk utána, ahol megkezdték Kristóf kemoterápiás kezelését. Kezelésekre kölcsön autóval tudjuk behordani Debrecenbe, ami nagyon messze van tőlünk. Amíg én a klinikán vagyok gyermekemmel kezeléseken, az édesapja nem tud dolgozni, mert otthon 2 kiskorú gyerek van még, akiket nem tudunk kire hagyni.

Életünk teljesen megváltozott, amúgy is nehezen éltünk, de kiadásaink így megnövekedtek, mivel az édesapja sem tud dolgozni, így a család jövedelme is nagyon kevés, segítségre van szükségünk.

Bármilyen segítséget szívesen elfogadunk, mivel nagyon nehéz anyagi helyzetben vagyunk. A sok utazással és kórházban tartózkodással kiadásaink többszörösére nőttek, ezért szeretném kérni az Önök segítségét. Előre is nagyon szépen köszönöm!
(Édesanyja levele, 2019.02.11.)

KRISTÓFOT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

Közlemény: Kristóf 764

Kérjük 2019-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához vagy, könyvelőjéhez 2019. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2019. május 20-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez) és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

1.Ha magánszemély, ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély, őstermelő, egyéni vállalkozó, akkor 2019. május 20-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak és rendelkezhet adója 1+1%-áról.Adószámunk:18557071-1-09

2. Amennyiben rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval, akkor itt: Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti adó 1% rendelkező nyilatkozatát már most! Már elérhető!

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a: 18557071-1-09 adószámot, így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.

Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Május 20-ig tud így segíteni a beteg gyermekeken!

(Adóbevallása 2019. március 15-töl lesz elérhető ügyfélkapun keresztül!)

3. Aki nem rendelkezik ügyfélkapuval, március 18-ig telefonon vagy elektronikus úton kérheti, hogy a NAV a bevallási tervezetet papíralapon, postán küldje el önnek. A NAV a kérelem nyilvántartásba vételéről az adózó által választott kapcsolattartási formában tájékoztatja az ügyfelet. Amennyiben nem kéri március 18.-ig a postázást, akkor adóbevallási tervezetét már csak személyesen, a NAV ügyfélszolgálatán tekintheti meg. Adó 1%-át ez esetben is felajánlhatja, Adószámunk: 18557071-1-09

Ha nincs ügyfélkapuja az adó 1 %-áról a 18SZJA-EGYSZA jelű nyomtatványon rendelkezhet amelyet, 2019. május 20-ig küldheti el az adóhivatalhoz postai úton vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

Kérjük, írja be a Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
adószámát: 18557071-1-09 Köszönjük!

Amennyiben az adóbevallás leadásakor nem rendelkezett a jövedelemadó egy százalékáról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést; egészen 2019. május 20-ig. ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy a korábbi években megszokott módon, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (amelyet a ragasztást keresztezve aláírni szükséges) postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

Adóbevallása az ügyfélkapun elérhető! Látta már?

2019. Április 22. Hétfő

Elérhetőek az adóbevallás tervezetek azok számára, akik ügyfélkapu regisztrációval rendelkeznek. Mutatjuk mit kell tennie!