Tifani daganattal küzd!

Tifani 732

Gyermekem boldogan élte mindennapjait az óvodában minden nemű probléma nélkül, mígnem 2017 augusztusában egy duzzanat alakult ki napról-napra a nyakán.

Amint lehetett mentünk az orvoshoz, de nem tulajdonítottak neki nagy jelentőséget, mondván, hogy a fogáról duzzadt be a nyirokcsomója. Tünetileg kezelték ugyan, de a sok gyulladáscsökkentő nem használt, a duzzanat meg egyre nagyobb lett. Csak ezután indult meg a lányom kivizsgálása, vérvételek sorozata.

A vérvételekből nem derült ki mi baja a lányomnak, így műtétet javasoltak. A műtétre 2018 januárjában került sor és rá négy hétre jöttek meg az eredmények a szövettani vizsgálatról. A lányomnak rosszindulatú daganata van.

A gyermekem ezt követően folyamatosan kórházban volt, 3-4 napokra engedték csak haza, túl vagyunk már 9 kemoterápián és nem tudom mi áll még előttünk. Tifani nagyon nehezen viselte ezeket a kezeléseket volt úgy, hogy napokig nem evett. Kilátástalan volt a helyzetem, minden energiámat és anyagi tartalékomat kimerítettem és még nincs vége!

A kezelések már ugyan lefolytak , de mégsem nyugodhatunk meg, mivel ez olyan betegség ami a nyirokrendszerben kering és bármikor kiújulhat. Ez azzal jár, hogy kislányom állapotát folyamatosan nyomon kell kísérni, különböző vizsgálatokra kell őt vinnem ami szintén nagyon megterhel anyagilag.

Bármilyen segítséget szívesen elfogadunk, mivel nagyon nehéz anyagi helyzetben vagyunk. Tartalékaink elfogytak, kiadásaink többszörösére nőttek, ezért szeretném kérni az Önök segítségét. Előre is nagyon szépen köszönöm! (Édesanyja levele, 2019.02.20.)

TIFANIT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

ADÓ 1% FELAJÁNLÁSA

Közlemény: Tifani 732

Kérjük 2019-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához vagy, könyvelőjéhez 2019. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2019. május 20-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez) és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

1.Ha magánszemély, ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély, őstermelő, egyéni vállalkozó, akkor 2019. május 20-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak és rendelkezhet adója 1+1%-áról.Adószámunk:18557071-1-09

2. Amennyiben rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval, akkor itt: Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti adó 1% rendelkező nyilatkozatát már most! Már elérhető!

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a: 18557071-1-09 adószámot, így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.

Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Május 20-ig tud így segíteni a beteg gyermekeken!

(Adóbevallása 2019. március 15-töl lesz elérhető ügyfélkapun keresztül!)

3. Aki nem rendelkezik ügyfélkapuval, március 18-ig telefonon vagy elektronikus úton kérheti, hogy a NAV a bevallási tervezetet papíralapon, postán küldje el önnek. A NAV a kérelem nyilvántartásba vételéről az adózó által választott kapcsolattartási formában tájékoztatja az ügyfelet. Amennyiben nem kéri március 18.-ig a postázást, akkor adóbevallási tervezetét már csak személyesen, a NAV ügyfélszolgálatán tekintheti meg. Adó 1%-át ez esetben is felajánlhatja, Adószámunk: 18557071-1-09

Ha nincs ügyfélkapuja az adó 1 %-áról a 18SZJA-EGYSZA jelű nyomtatványon rendelkezhet amelyet, 2019. május 20-ig küldheti el az adóhivatalhoz postai úton vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

Kérjük, írja be a Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
adószámát: 18557071-1-09 Köszönjük!

Amennyiben az adóbevallás leadásakor nem rendelkezett a jövedelemadó egy százalékáról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést; egészen 2019. május 20-ig. ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy a korábbi években megszokott módon, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (amelyet a ragasztást keresztezve aláírni szükséges) postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

Adóbevallása az ügyfélkapun elérhető! Látta már?

2019. Március 18. Hétfő

Elérhetőek az adóbevallás tervezetek azok számára, akik ügyfélkapu regisztrációval rendelkeznek. Mutatjuk mit kell tennie!