Tifaninak rosszindulatú daganata van!

Tifani 732

Gyermekem boldogan élte mindennapjait az óvodában minden nemű probléma nélkül, mígnem 2017 augusztusában egy duzzanat alakult ki napról-napra a nyakán.

Amint lehetett mentünk az orvoshoz, de nem tulajdonítottak neki nagy jelentőséget, mondván, hogy a fogáról duzzadt be a nyirokcsomója. Tünetileg kezelték ugyan, de a sok gyulladáscsökkentő nem használt, a duzzanat meg egyre nagyobb lett. Csak ezután indult meg a lányom kivizsgálása, vérvételek sorozata.

A vérvételekből nem derült ki mi baja a lányomnak, így műtétet javasoltak. A műtétre 2018 januárjában került sor és rá négy hétre jöttek meg az eredmények a szövettani vizsgálatról. A lányomnak rosszindulatú daganata van.

A gyermekem azóta folyamatosan kórházban van. Ha haza engednek bennünket, akkor is 3-4 napra. Túl vagyunk már 6 kemoterápián és még hátra van három. Lányom nagyon nehezen viseli a kezeléseket, nagyon keveset eszik és a hangulata is rossz. A helyzetem nehéz, minden energiám és anyagi tartalékomat kimerítettem és még messze a kezelések vége. Segítség nélkül nem tudom, hogyan fogom tudni megoldani a kezelések anyagi vonzatát.

Bármilyen segítséget szívesen elfogadunk, mivel nagyon nehéz anyagi helyzetben vagyunk. Tartalékaink elfogytak, kiadásaink többszörösére nőttek, ezért szeretném kérni az Önök segítségét. Előre is nagyon szépen köszönöm! (Édesanyja levele, 2018.06.15.)

TIFANIT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

Közlemény: Tifani 732

Kérjük 2019-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához vagy, könyvelőjéhez 2019. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2019. május 20-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez) és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

1. Ha egyéni vállalakozó vagy ÁFA bevallásra kötelezett magánszemély, az eva és a kata hatálya alá bejelentkezett egyéni vállalkozó, akkor 2019. február 25-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak. Ha adója 1%-áról nem rendelkezett, azt utólagosan is megteheti a bevallás részét képező 17EGYSZA jelű önálló nyomtatványon, 2019. május 20-ig. Adószámunk: 18557071-1-09

Ha nincs ügyfélkapuja az adó 1 %-áról a 18EGYSZA jelű nyomtatványon rendelkezhet amelyet, 2019. május 20-ig küldheti el az adóhivatalhoz postai úton vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

Amennyiben az adóbevallás leadásakor nem rendelkezett a jövedelemadó egy százalékáról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést; egészen 2019. május 20-ig. ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy a korábbi években megszokott módon, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (amelyet a ragasztást keresztezve aláírni szükséges) postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

Adóbevallás 2019: itt vannak a legfontosabb tudnivalók!

2019. Január 21. Hétfő

Összefoglaltuk az adóbevallási határidőket és a legfontosabb tudnivalókat, így minden információt itt egy helyen megtudhat!