Leukémia-Amandának a kemoterápia a máját roncsolta!

Amanda 600

Kislányomnál 2014 augusztusában elkezdtek jelentkezni a tünetek, lilás foltok és vérzések a szájából.

Elvittük a szájsebészetre, hogy megnézzék a fogait miért vérzik, de a fogai rendben voltak! 2014 október 17-én derült ki, hogy leukémiás. Debrecenbe szállították a gyermek hematológiára. Épp ésszel nem lehetett fel fogni a helyzetünket.
Elkezdték a kemoterápiát, ami 5 kezelésből állt. Nehezen viselte és sokat harcoltunk!

Az utolsó kezeléstől roncsolódott a mája. A fenntartó kezelésből 5-öt-tudtunk felvenni, mert belső vérzése lett és még jobban roncsolódott a máj, megműtötték és 16 napig altatásban volt.

Mai napig küszködünk, gyógyszeres kezelést kapunk. Vitaminokat és tápláló kiegészítőket szed, valamint májkímélő étrendje van, ami nagyon sokba kerül. Az anyagi helyzetünkből nem tudjuk már Amandának mindezt megadni, mert rengeteg a rezsink, a lakásunkat is már elvesztettük.

Én jelenleg a kislányommal vagyok, a férjem pedig lebetegedett. Nem emelhet 4 kilónál többet, mert infarktusa volt. Amandának még két testvére van, akik még kiskorúak.

Kérem, hogy aki ezt a levelet olvassa ne hagyja figyelmen kívül és segítsen, hogy gyermekemnek megadhassam mindazt, ami az egészségére szolgál.
Édesanyja levele, 2018.09.27.

AMANDÁT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

Közlemény: Amanda 600

Segítsünk és gyűjtsünk együtt Karácsonyra! | Csokigyűjtés akció!

2018. November 19. Hétfő

A Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány 2018-ban is elindítja a „KARÁCSONYI CSOKIGYŰJTÉST, EGY ÜZENETTEL” felhívást, amikor jókívánságodat eljuttathatod a leukémiás és daganatos gyermekeknek!