Níla másodjára sem adja fel, újra küzd a rákkal!

Níla 561

Nílánál 2013-ban diagnosztizáltak 3. stádiumú Wilms tumort. Hosszú és fájdalmas kezelések vártak rá, kemoterápia, 8 órás komplikált műtét a terjeszkedő tumor miatt, majd párhuzamosan kapott besugárzást is a kemoterápia mellé.

A betegség előtt mindig mosolygós kislányunk küzdelmes harcot vívott a halállal, de végre úgy éreztük legyőzte, igaz utólagos mellékhatások mindig gyötörték.

3 évvel a kezelések befejezése után,erős fájdalmat érzett a bal csípőjében, s 2 napra le is bénult. Elsőre izomgyulladásra mondott betegségből egy véletlen vérvétel során kiderült, hogy Leukémiás lett Níla.

Most újra indul a harc, a fájdalom, a szenvedés és rettegés. Sajnos az állapotát az is súlyosbítja, hogy már az első kezelés során mindenből a maximális dózist kapta, így az orvosoknak sem egyszerű milyen módon alakítsák a protokoll kezelést a mi kis Hercegnőnknek a szívelégtelenség elkerülése végett!

Ezúton szeretnénk felhívni a figyelmet arra, hogy mindennemű támogatást elfogadunk Níla részére, mivel sajnos nehéz anyagi helyzetben élünk,s már a mindennapi utazási költségeket is egyre nehezebben bírjuk.

Nagyon szépen megköszönnénk támogatásukat! (Édesapja levele)

NÍLÁT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

Amennyiben magánszemélyként küldi be adóbevallását, és rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval,
akkor itt:Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti rendelkező nyilatkozatát és adóbevallását is ellenőrizheti.

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a:18557071-1-09 adószámot,
így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.
Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Március 05-től már elérhető!

Közlemény: Níla 561

NAV: Május 22-ig módosíthatók az adóbevallás-tervezetek!

2018. Május 22. Kedd

Elérhetőek az adóbevallás tervezetek azok számára, akik ügyfélkapu regisztrációval rendelkeznek. Mutatjuk mit kell tennie!