Lázár 7 évesen daganattal küzd!!

Lázár 647

Gyermekemnek 2015.11.29.-én életmentő műtétet hajtottak végre Debrecenben. Sajnos nem tudták maradéktalanul eltávolítani, mivel a kisagy és a nyakcsigolya közé van ékelődve. A szövettan rosszindulatú daganatot állapított meg.

Budapesten a Tűzoltó utcai II. sz. Gyermekgyógyászati Klinikán megkezdték a kezeléseket, közben kiderült az is, hogy a gerincén is daganat van.
Kapott 30 alkalommal sugárkezelést és folyamatosan kapja a kemoterápiát. Mozgásában korlátozott, segítséggel tud öltözni és járni is.

2016. októberben csontvelő-transzplantációra volt szükség, nagyon kemény napok következtek. Transzplantáció után sterilszobára volt szükség fél évig, speciális étrendre és nagyon sok fertőtlenítőre.

2017 július: Kisfiam jelenleg étvágytalan, bárányhimlő miatt augusztusban kezdi a védőoltásokat megkapni, amikért fizetni kell majd. Fogászati kezelések következnek, szemészet, és a járása miatt kivizsgálás a Bethesda kórházban.

2017.10.29.: A Bethesda kórházba a lába fejlesztésre szorul, kezelő orvosa heti két alkalommal, gyógytornát írt elő. Hiába ragasztjuk a szemét szemtapasszal, nem áll központba a szemgolyó. Segítséggel öltözködik még mindig. Sajnálatos módon, nem biztos hogy lesz haja, az őssejt transzplantáció miatt. Étvágya nincsen még most sem.

2018.03.09.:
A kisfiú szemüveget kapott, látása miatt. Gyógytornára heti két alkalommal járnunk kell. Bőrgyógyászatra kell mennünk mert kiütések jelentek meg a bőrén a sok gyógyszertől. Nagyon fáradékony. Óvodába keveset járunk, sajnos mert gyenge az immunrendszere és minden betegséget össze szed.

Utolsó MR felvételen sok ciszta jelent meg a heg körül, az orvosok azt mondták remélhetőleg fel fog szívódni.

2018.05.15.: Éves kontroll Budapesten, a vizsgálat eredménye, a sugárkezelés roncsolta a pajzsmirigyet, ezért alulműködés alakult ki.

2018.09.22.:

A kis fejében a ciszták jelenleg is ott vannak és nem .múlnak el sajnos! Jelenleg is beteg, mert immunrendszerre nulla, így mindent összeszed hamar. Járása nem stabil, nagyon inog és sokszor elesik!

A legnagyobb bajunk most, a téli tüzelőanyag. Nem tudjuk mi lesz, nincs rá pénzünk!

Szeretném kérni, hogy támogassák kisfiam gyógyulását, mivel nagyon nehéz anyagi körülmények között élünk. Nagyon kérem, hogy segítsenek nekünk és minden segítségért nagyon hálásak vagyunk. (Lázár édesapjának levele, 2019.01.02.)

LÁZÁRT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

Közlemény: Lázár 647

Kérjük 2019-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához vagy, könyvelőjéhez 2019. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2019. május 20-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez) és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

1.Ha magánszemély, ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély, őstermelő, egyéni vállalkozó, akkor 2019. május 20-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak és rendelkezhet adója 1+1%-áról.Adószámunk:18557071-1-09

2. Amennyiben rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval, akkor itt: Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti adó 1% rendelkező nyilatkozatát már most! Már elérhető!

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a: 18557071-1-09 adószámot, így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.

Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Május 20-ig tud így segíteni a beteg gyermekeken!

(Adóbevallása 2019. március 15-töl lesz elérhető ügyfélkapun keresztül!)

3. Aki nem rendelkezik ügyfélkapuval, március 18-ig telefonon vagy elektronikus úton kérheti, hogy a NAV a bevallási tervezetet papíralapon, postán küldje el önnek. A NAV a kérelem nyilvántartásba vételéről az adózó által választott kapcsolattartási formában tájékoztatja az ügyfelet. Amennyiben nem kéri március 18.-ig a postázást, akkor adóbevallási tervezetét már csak személyesen, a NAV ügyfélszolgálatán tekintheti meg. Adó 1%-át ez esetben is felajánlhatja, Adószámunk: 18557071-1-09

Ha nincs ügyfélkapuja az adó 1 %-áról a 18SZJA-EGYSZA jelű nyomtatványon rendelkezhet amelyet, 2019. május 20-ig küldheti el az adóhivatalhoz postai úton vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

Kérjük, írja be a Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
adószámát: 18557071-1-09 Köszönjük!

Amennyiben az adóbevallás leadásakor nem rendelkezett a jövedelemadó egy százalékáról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést; egészen 2019. május 20-ig. ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy a korábbi években megszokott módon, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (amelyet a ragasztást keresztezve aláírni szükséges) postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

Adóbevallása az ügyfélkapun elérhető! Látta már?

2019. Március 18. Hétfő

Elérhetőek az adóbevallás tervezetek azok számára, akik ügyfélkapu regisztrációval rendelkeznek. Mutatjuk mit kell tennie!