Kincsőt leukémiával kezelték

Kincső 634

Két lányom van, a nagyobbik 13, a kicsi 7 éves. Egyedül nevelem őket. Kisebbik lányomnál 2013. november 20-án leukémiát diagnosztizáltak. 8 hónapig tartott a kórházi kezelés.

Kemoterápiát kapott és ennek részeként szteroidokat, amitől annyira lebénult a lába, hogy 3 hónapig nem tudott lábra állni és újra kellett tanulnia járni. 2014 februárjában kétoldali tüdőgyulladása lett, amivel intenzív osztályra kerültünk és lélegeztető gépen volt 1 hétig. Az orvosok nem biztattak sok jóval, de ő mégis élni akart és meggyógyult belőle. Mire helyre jött volna egy kicsit, megint jöttek a szteroidok, ismét lábbénulás és hasfájás.

2018. január 30.:

Kincső most lesz 8 éves, hála Istennek jól van. 2013-ban diagnosztizálták nála a leukémiát. Most lesz 2 éve hogy lejárt a fenntartó kezelése és nem szed gyógyszert, a csontvelő eredménye negatív lett, de még 3 év kell hogy gyógyultnak mondható. Mi bízunk benne úgy lesz.

Vitaminokat szed ami nem olcsó, meg a házunkat kellene belülről renoválni, kifesteni, átvezetékelni, amit sajnos nem tudunk önerőből megvalósítani mert nagyon sokba kerülne pedig nagyon ráférne a házra. Szükségünk lenne tüzelő anyagra télére. Kérem, aki olvassa és tud segíteni valamiben is, azt megköszönöm! (Édesanyja levele, 2018.01.30.)

KINCSŐT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT AZ ÉDESANYA KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

ADÓ 1% FELAJÁNLÁSA

Közlemény: Kincső 634

Citera felajánlással Lázárka gyógyulásáért

2018. Február 20. Kedd

2018-ban Soós János úr megkereste a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítványt, hogy 2 db általa készített „Népi Iparművészeti Alkotásnak” minősített hangszert felajánl egy a honlapon a „Támogatható gyermekek” rovatban lévő egyik beteg gyermek segítésére.