Norbi agydaganatos, újra kórházban van!

Norbert 636

Norbit agydaganattal műtötték 2015. októberében. A diagnózis: supratentoriális agy bizonytalan és ismeretlen viselkedésű daganata.

Norbi még több mint 2 évig daganatos beteg, sajnos több, nehezen gyógyuló betegsége is volt az elmúlt időszakban, pl. tüdőgyulladás. Sokszor járunk sürgősségire orrvérzés illetve fejfájás miatt.
Norbinál a daganat tünete az epilepszia volt. 2013. április 20.óta küzdött ezzel a betegséggel, rengeteget volt Kórházban.

A több évig tartó epilepszia-gyógyszer csökkentés nagyon megviselte.
Norbi jelenleg gyógyszer- és rohammentes, folyamatosan kontrollra járunk neurológiára, onkológiára és idegsebészeti magánrendelésre. Orvosainkkal nagyon elégedettek vagyunk.
Az onkológia 2017. novemberétől ismételten előírta a 3 havonkénti Mri vizsgálatot, a daganat sajnos bármikor visszanőhet. Sajnos sokszor fáradékony.

Frissítés /2018.04.20./

Norbim bekerült a kórházba tegnap este, sajnos 3 napja nem múlik el a hatalmas fejfájása, szédülése, bizonytalanság -érzete. Most viszik levenni a fogszabályzót és utána azonnal viszik Mri vizsgálatra.

Sajnos nem lehetek mellette, mert 4 hete szívinfarktusom volt, 3 hálót ültettek a szívembe. 1 hétig intenzíven, azóta rehabilitáción vagyok a Kórházban még 1-2 hétig. / tüdővizesedés, vérnyomás-problémák./ Azóta semmilyen jövedelmem nincs és nem tudok a gyermekem mellett lenni.
Ebben a nagyon rossz helyzetben, kérjük szíves támogatásukat. (Édesanyja levele, 2018.04.20.)

NORBERTET ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

IDE KATTINTVA

Amennyiben magánszemélyként küldi be adóbevallását, és rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval,
akkor itt:Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti rendelkező nyilatkozatát és adóbevallását is ellenőrizheti.

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a:18557071-1-09 adószámot,
így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.
Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Március 05-től már elérhető!

Közlemény: Norbert 636

Önök telefonálnak, mi segítünk!

2018. Július 13. Péntek

KÖSZÖNJÜK, HOGY HÍVÁSÁVAL 500 FORINTTAL TÁMOGATJA A LEUKÉMIÁS ÉS DAGANATOS BETEG GYERMEKEK GYÓGYULÁSÁT! Kérjük, hívja a 13600-as telefonszámot, majd a gépi hang jelentkezése után üsse be a 71-es kódot. SMS küldése: Kérjük, küldje a 71-es kódszámot a 13600-as telefonszámra.