Péter harca a leukémiával!

Péter 679

Sajnos 2016. szeptember elején azzal kellett szembesülnünk, hogy a 17 éves nagyfiúnk nagyon beteg lett. Mint később kiderült orvosi vizsgálatokon keresztülmenve, hogy Petinek lymphoid leukémiája van.

2017. március: Azóta Szegeden megkezdték a kemoterápiás kezelést, ami protokoll szerint hosszú-hosszú hónapokig eltarthat. Magam és édesapja segítségével, akivel már 4 éve külön élünk, felváltva vagyunk mellette a klinikán, ami megnehezíti a családi életünk mindennapjait. Amikor pedig hazajöhet, az én felügyeletem mellett éli a mindennapjait, így a munkahelyemet félretéve gondozom őt.

Sajnos az iskolai tanulmányait 1 évre elhalasztottuk a gyógyulása miatt, de bízunk benne, hogy helyreáll minden az életünkben, ha meggyógyul, mert meg fog, de az még hosszú hónapokig eltart, ami sok energiát és anyagi költséget jelent.

2017. június: Péter Májusban megkapta a hátralévő cytosar kezelést. Azóta itthon tartózkodik kontroll vizsgálatokra járunk hátra van még a fenntartó kezelése, csak most lent vannak az értékei emiatt később kapja meg, míg magától feljebb nem megy. Ettől függetlenül életvidám jó kedvű egyre ereje teljében van.

2017.12.20.:
Péter szeptemberben megkezdte az iskolát, ami nehezen indult egy év kihagyás után, de mára már úgy néz ki hogy visszarázódott, tanulmányi átlaga is jó.
Egészsége egyre jobb, havonta járunk kontroll ellenőrzésre, emellett szedi a gyógyszereket jövő szeptemberig. Hisszük hogy teljes mértékben meg fog gyógyulni és majd kimondhatjuk egyszer ennyi megpróbáltatás után, hogy egészséges a szervezete. (Édesanyja levele)

PÉTERT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT AZ ÉDESANYA KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

Amennyiben magánszemélyként küldi be adóbevallását, és rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval,
akkor itt:Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti rendelkező nyilatkozatát és adóbevallását is ellenőrizheti.

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a:18557071-1-09 adószámot,
így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.
Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Március 05-től már elérhető!

Közlemény: Péter 679

20 beteg gyermek részére: 270.312.- Ft adomány! Köszönjük!

2018. Június 04. Hétfő

Májusban 270.312.- forint célzott támogatás érkezett 20 beteg gyermek részére, amelyet ezúton is szeretnénk megköszönni az adományozóknak, a családok nevében.