Petra 3 évesen küzd a leukémiával!

Petra 697

2017. 04. 17-én elvittem a háziorvoshoz kislányomat, mert az elmúlt időben többször is beteg volt, és az oldalán lett 1 nagy kék folt, ami becsomósodott.

A háziorvos beküldött minket a sürgősségi osztályra, leukémia gyanúval. Ott vettek tőle vért, ami sok kóros sejtet mutatott, az után csontvelőt vettek tőle, amiből 2 nap múlva megmondták, hogy biztosan leukémiás. Hetente járunk kezelésekre, melyet csak kölcsön autóval tudunk megoldani. Ez számunkra igen nagy anyagi költséget okoz.

Azóta kemoterápiás dózis emelést kapott. A kemoterápiának a mellékhatása ki jöttek rajta, hány meg megy a hasa. Csontvelő-transzplantációt terveznek, amihez a csontvelőt levették, jelenleg ennek eredményére várunk.

Petrán kívül van egy 4 éves kislányom, aki óvodába jár. Őt is kórházba hordom a neurológiára.
A jövedelmünk 55250 Ft, ami igen kevés ilyen beteg gyermek mellett. Gyermekem betegsége előtt eljártam alkalmi munkára, de most már a kislányom betegsége miatt nem tudok.

Jelenleg nincs víz a lakásban, mert egy csőtörés miatt 520.000.- forint értékű víz elfolyt, amit nem vetünk észre. A vizet az utcáról hordom, egy kútból. Viszont nagy szükségünk lenne vízre, hogy újra visszakössék, mert a steril szobát el kell kezdenünk kialakítani.

A rendszeres jövedelem hiánya és a szükséges kezelésekre, vizsgálatokra való eljutás nagy anyagi terhet ró a családunkra. Petra jelenleg kemoterápiás kezelés alatt áll. Bármilyen segítséget szívesen elfogadunk, mivel nagyon nehéz anyagi helyzetben vagyunk. (Édesanyja levele, 2017.12.15.)

PETRÁT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

IDE KATTINTVA

ADÓ 1% FELAJÁNLÁSA

Közlemény: Petra 697

Kérjük 2017-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához 2017. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2017. május 22-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez)!
4. Önadózó, egyéni vállalkozó vagy ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély a bevallási csomag “perforált” ívén tudja az adó 1% felajánlását megtenni.
5. Kérjük, a 18557071-1-09 adószámot adja át könyvelőjének és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

Köszönjük, hogy adója 1 százalékával támogatja a beteg gyermekek gyógyulását! h2>Mit kell tennie? A civilszervezetek számára az adófizetők a jövedelemadó egy százalékáról az adócsomag részét képező nyilatkozaton, vagy egy külön papírlapon rendelkezhetnek.

1. Ha egyéni vállalakozó vagy ÁFA bevallásra kötelezett magánszemély, az eva és a kata hatálya alá bejelentkezett egyéni vállalkozó, akkor 2018. február 26-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak, a bevallás részét képező önálló EGYSZA lappal együtt, vagy az erre a célra kialakított ​17EGYSZA jelű önálló nyomtatványon.

2. Amennyiben magánszemélyként küldi be adóbevallását, az adó 1 %-áról a 17EGYSZA jelű nyomtatványon rendelkezhet amelyet, 2018. május 22-ig küldheti el az adóhivatalhoz.
Mindezt megteheti az ügyfélkapun keresztül elektronikusan, postai úton vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

3. Aki nem rendelkezik ügyfélkapuval, március 15-ig postai úton, SMS-ben vagy elektronikus úton kérheti, hogy a NAV a bevallási tervezetet papíralapon, postán küldje el neki. A kérelemnek tartalmaznia kell az adózó születési időpontját és adóazonosító jelét is. A NAV a kérelem nyilvántartásba vételéről az adózó által választott kapcsolattartási formában tájékoztatja az ügyfelet.

4. Amennyiben munkáltatója készíti el és nyújtja be adóbevallását, akkor a 17EGYSZA jelű nyilatkozatot legkésőbb május 10-ig lezárt borítékban átadhatja munkáltatójának, vagy 2018. május 22-ig papír alapon, vagy elektronikusan közvetlenül eljuttathatja a NAV-nak.

Soós János Népihangszer-készítő citera felajánlása - Lázárka gyógyulásáért!

2018. Január 19. Péntek

Soós János Népihangszer-készítő jótékonysági felhívása: