Lalikának folyamatosan növekszik a daganat!

Lajos 692

Történetünk 2017. január első napjaiban kezdődött, amikor kisfiunk Lalika bicegni, kezdett, ami napról napra egyre erősebb lett, valamint jobb szeme becsúszott, folyatta a nyálát, a folyadékot félrenyelte.

Szemmel látható volt, hogy a jobb oldala nem úgy működött, ahogy kellene. Férjemmel úgy döntöttünk, hogy Debrecenbe visszük a sürgősségire, ahol kivizsgálást javasoltak.

Először neurológus vizsgálta, aki azonnali MR vizsgálatot kért, ami sajnos kimutatta, hogy agydaganata van.
Leírni nem tudom, mit éreztem akkor. Átkerültünk a gyermek hematológiára. Az idegsebész elmondta, hogy olyan rossz helyen van a daganat, hogy még egy szövettani mintavétel is végzetes lenne, mert az agytörzsben helyezkedik el. Nem volt más lehetőség csak a sugárkezelés, gyógyszeres kemoterápiával kombinálva. 2 hónapig voltunk kórházban.
Február elején elkezdtük a kezeléseket és napról napra jobban lett Lalika, majd amikor végeztünk a sugárral, rá két hétre úgy ébredt, hogy megint alig tudja használni a jobb oldalát.

2018.02.18.: Kisfiam mozgása, jobb oldali gyengesége javult. Cbd olajat kezdtük el neki adni, de anyagilag nagyon sok. Heti egy alkalommal gyógytornára járunk. Újabb kezelést kap 2 hetente, ami infúziós. Február végén lesz a következő Mr vizsgálat, amit már nagyon várunk.

2018. Március 12.-én Mr vizsgálata volt Lalikának, aminek az eredménye jó lett, zsugorodott a daganat! De az örömben van egy kis szomorúság is, mivel port beültetésre volt szükség és intenzív osztályon kellett tölteni egy napot. A port egy hét alatt szétcsúszott, meg kell ismételni a műtétet. Lalikát nagyon megviseli lelkileg, hogy kórházban kell lenni.

Nehéz az anyagi helyzetünk, nagyon sok a kiadásunk. December óta cbd olajat kap Lalika, ami egy hónapra 150.000.- forint.

Június 4.-én újabb Mr. vizsgálat volt Lalikának, ami nem mutatott változást, nem nőtt a daganat. Viszont az állapota sokat romlott, amit nem értünk miért. Nem bír egyedül menni, segítséggel is csak nagyon nehezen, beszéde elkent. Fájdalma nincs, de sokat sír. Nem érti miért történik vele mindez, miért nem működnek a lábai, nincs kibékülve a helyzettel.

2018.08.02.: Július 20.-án újabb Mr. vizsgálat volt Lalikának ami a hirtelen állapotromlás miatt kellett. Nőtt a daganat. Mármost csak a jobb kezét tudja használni és beszéde is nagyon nehezen érthető! Mindent csak segítséggel tud csinálni. Fájdalma nincs.

2018.10.08.: Lalika állapota nagyon sokat romlott, már nem tud járni és a beszélni is csak suttogva. Júliusi és szeptemberi MR vizsgálat is azt mutatta, hogy folyamatosan növekszik a daganat. A kedve jó, eszik, iszik. Most elkezdtük a biorezonanciát, bízva, hogy segíteni fog, de nagyon sokba kerül. Bármilyen segítséget elfogadunk!

Egy fizetésből élünk, férjem dolgozik. Én gyest és családi pótlékot kapok a gyerekekre, ami a vitaminokra, utazásra el is megy. Nagyon nehéz, mert még lakáshitelt is kell fizetnünk. (Édesanyja levele, 2018.10.08.)

LAJOST ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

Közlemény: Lajos 692

Érkeznek a „cipősdoboznyi szeretet” ajándékai és a csokoládék

2018. December 17. Hétfő

Felhívásunkra érkeznek a meglepetéssel teli cipősdobozok és a csokoládék, hogy szebbé tegyék a leukémiás és daganatos beteg gyermekek Mikulását és Karácsonyát.
Cipősdoboz és csokigyűjtés részletei: IDE KATTINTVA