Ramóna 6 éve küzd gerincdaganattal-kerekesszékbe kényszerült

Ramóna 621

Ramónánál 2011-ben kezdődtek a problémák. Fájt a háta és a lábai. Orvoshoz vittem, de eredmény nélkül, mert nem találták a betegségét. Majd CT vizsgálaton vetünk részt, amely kimutatta, hogy a csigolyáknál eltérés van.

Nagyon sok vizsgálaton következett, ami után kiderült, hogy Ramónának jóindulatú gerincvelőburok daganata van. Elkezdődtek a műtétek, biopszia idegfelszabadítások, mert a járásközpontot érintette. Kislányom már 3X volt lebénulva. 9 gerincműtétünk volt. Jelenleg tolókocsiban van a sok éves kórházi kezelés miatt.

Helyzetünket nehezíti, hogy itthon van még egy 8 hónapos kislányom és emiatt a nagymama van kislányommal a korházban. Nagyon nehéz helyzetben vagyunk, mert jelenleg is a gyermek rehabilitációs osztályon fekszik, és átfog nemsokára a gyermek hematológiára menni, gyógyszeres kezelésre. Mára már kilátástalan helyzetbe kerültünk, mivel már 6 éve Debrecent járjuk.
Ezért helyzetükre tekintettel kérjük támogatásukat. Bármilyen segítséget szívesen elfogadunk, mivel nagyon nehéz anyagi helyzetben vagyunk. (Édesanyja levele)

RAMÓNÁT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

ADÓ 1% FELAJÁNLÁSA

Közlemény: Ramóna 621

Citera felajánlással Lázárka gyógyulásáért

2018. Február 20. Kedd

2018-ban Soós János úr megkereste a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítványt, hogy 2 db általa készített „Népi Iparművészeti Alkotásnak” minősített hangszert felajánl egy a honlapon a „Támogatható gyermekek” rovatban lévő egyik beteg gyermek segítésére.