Beatrix küzdelme a leukémiával!

Beatrix 685

Beatrixnak 11 évesen kezdődött a betegsége, az előtt sose volt beteg, életvidám, szorgalmas, kitűnő tanuló volt. Osztálykiránduláson elesett, megütötte a kezét, amit nagyon fájlalt, ezért orvoshoz fordultunk, de csupán egy zúzódás volt, még is nehezen gyógyult.

Tanév végén az iskolából egyre fáradtabban ért haza, nem volt étvágya, sokat aludt. Nyáron többször vérzett az orra, ezért a 3. orrvérzése után orvoshoz vittük, és kértük, hogy készítsenek vérvizsgálatot.

Másnap sürgősséggel visszahívták, bekerült a kórházban, ahol elkezdődtek a vizsgálatok. A csontvelő mintavételből kiderült a diagnózisa, hogy heveny lymphoblastos, azaz ALL-es (leukémia).

Azonnal elkezdődtek a kezelések, amiket nehezen tolerálta a szervezete. A 15. napi csontvelő vétel 14% rost sejtet mutatott ki, eredetileg 89%-ban tartalmazott a csontvelő kóros sejteket.

Csodaszép, derékig érő haját elveszítette, ami lelkileg nagyon megviselte, parókát kellett készíttetni, bár mi felnőttek tudjuk, hogy ez a legkisebb problémánk.

2018.03.22.:
Egy év kórházi kezelés után hazamehettünk, és otthon elkezdhettük a gyógyszeres kezelést amit 50%-ban tudtunk szedni az eredményei miatt. Közben napi szinten sugárkezelésre jártunk. Másfél- kéthetente kontrollra járunk. Három havonta csontvelő vizsgálatra van szükség. Havonta pedig infúziós immunerősítő infúziós kezelésre. A lábai nagyon fájnak, még a kórházi kezelés alatt történt egy ficam ami miatt sántítva jár.

Sajnos az anyagi helyzetünk nagyon labilis. Ami tőlünk telik mindent megadunk Beatrixnak, de szükségünk lenne anyagi támogatásra is, hogy gyermekünk ne érezzen hiányt semmiben sem. Elég nagy próbatétel volt a kórház a kezelések, a sok fájdalom amit átélt. Mint édesanya mellette voltam és mindenben segítettem.

Kérem Önöket legyenek szívesek segíteni! Előre is nagyon szépen köszönöm Beatrix nevében is!
Nagyon szeretnénk, ha a kislányunk teljesen felgyógyulna a leukémiából!
Nagyon köszönjük mindenkinek a segítségét! (Édesanyja levele, 2018.03.22.)

BEATRIXOT ÖN IS KÖZVETLENÜL TÁMOGATHATJA, HOGY A BETEGSÉG ÁLTAL MEGNÖVEKEDETT KIADÁSOKAT A CSALÁD KÖNNYEBBEN TUDJA ELŐTEREMTENI.

Nézze meg, hogyan segíthet adója 1%-ával: IDE KATTINTVA

Amennyiben magánszemélyként küldi be adóbevallását, és rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval,
akkor itt:Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti rendelkező nyilatkozatát és adóbevallását is ellenőrizheti.

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a:18557071-1-09 adószámot,
így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.
Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Március 05-től már elérhető!

Közlemény: Beatrix 685

NAV: Május 22-ig módosíthatók az adóbevallás-tervezetek!

2018. Május 22. Kedd

Elérhetőek az adóbevallás tervezetek azok számára, akik ügyfélkapu regisztrációval rendelkeznek. Mutatjuk mit kell tennie!