Jótékonysági felhívás, Lázárka gyógyulásáért!

Citera

Soós János Népihangszer-készítő citera felajánlása ebben a cikkben olvasható!

Soós János Népihangszer-készítő jótékonysági felhívása:

"Az adományozók között, kisorsoljuk a képen látható „Népi Iparművészeti Alkotásnak” minősített, faragott prím citerát, illetve a legnagyobb összeget adományozó, sorsolás nélkül kap egy Tenor hangszert.

Az adományozó összefogás keretében, 2018. január 10. és 2018. február 10. közötti időszakban várjuk a felajánlott összeget. Az adomány teljes összege a család részére kerül átadásra!

A kampányt lezáró dátumot követően, a kisorsolt személy hozzájárulásával, legkésőbb 2018-03-01.-ig közzéteszem a kisorsolt szerencsés nevét, és a teljes befolyt összeg nagyságát.

A teljes felhívás, Soós János facebook oldalán olvasható: IDE KATTINTVA

Az adományozott Összeget, ide tudja utalni!

Kérjük, amennyiben számlaszámunkra szeretnének utalni, a közlemény rovatot ne felejtsék el kitölteni!
Közlemény: „CITERA” és (ide írja be a saját e-mail címét, vagy telefonszámát, illetve a keresztnevét.)

Erste Bank: 11993001-02325172-10000001
Kedvezményezett: Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány

Az e-mail címére (és/vagy telefonszámra) azért van szükség, hogy felvehessük a kapcsolatot a nyertes adományozóval! Ellenkező esetben, nem tudjuk beazonosítani!"

További támogatási lehetőségek lentebb találhatók!

ADÓ 1% FELAJÁNLÁSA

Közlemény: Citera

Kérjük 2017-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához 2017. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2017. május 22-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez)!
4. Önadózó, egyéni vállalkozó vagy ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély a bevallási csomag “perforált” ívén tudja az adó 1% felajánlását megtenni.
5. Kérjük, a 18557071-1-09 adószámot adja át könyvelőjének és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

Köszönjük, hogy adója 1 százalékával támogatja a beteg gyermekek gyógyulását! h2>Mit kell tennie? A civilszervezetek számára az adófizetők a jövedelemadó egy százalékáról az adócsomag részét képező nyilatkozaton, vagy egy külön papírlapon rendelkezhetnek.

1. Ha egyéni vállalakozó vagy ÁFA bevallásra kötelezett magánszemély, az eva és a kata hatálya alá bejelentkezett egyéni vállalkozó, akkor 2018. február 26-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak, a bevallás részét képező önálló EGYSZA lappal együtt, vagy az erre a célra kialakított ​17EGYSZA jelű önálló nyomtatványon.

2. Amennyiben magánszemélyként küldi be adóbevallását, az adó 1 %-áról a 17EGYSZA jelű nyomtatványon rendelkezhet amelyet, 2018. május 22-ig küldheti el az adóhivatalhoz.
Mindezt megteheti az ügyfélkapun keresztül elektronikusan, postai úton vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

3. Aki nem rendelkezik ügyfélkapuval, március 15-ig postai úton, SMS-ben vagy elektronikus úton kérheti, hogy a NAV a bevallási tervezetet papíralapon, postán küldje el neki. A kérelemnek tartalmaznia kell az adózó születési időpontját és adóazonosító jelét is. A NAV a kérelem nyilvántartásba vételéről az adózó által választott kapcsolattartási formában tájékoztatja az ügyfelet.

4. Amennyiben munkáltatója készíti el és nyújtja be adóbevallását, akkor a 17EGYSZA jelű nyilatkozatot legkésőbb május 10-ig lezárt borítékban átadhatja munkáltatójának, vagy 2018. május 22-ig papír alapon, vagy elektronikusan közvetlenül eljuttathatja a NAV-nak.

Soós János Népihangszer-készítő citera felajánlása - Lázárka gyógyulásáért!

2018. Január 19. Péntek

Soós János Népihangszer-készítő jótékonysági felhívása: