Szeretne segíteni? Telefonja segítségével megteheti!

Beteg gyermeknek

Kis adomány-nagy segítség, az adományvonalon keresztül! Támogasson jó ügyet egy telefonhívással vagy sms küldésével.

Országosan évente 300 gyermeknél diagnosztizálnak leukémiás vagy daganatos megbetegedést.
SEGÍTSEN, HOGY ESÉLYT KAPJANAK A GYÓGYULÁSRA A BETEG GYERMEKEK!

Kérjük, hívja a 13600-as telefonszámot, majd a gépi hang jelentkezése után üsse be a 71-es kódot.
SMS küldése: Kérjük, küldje a 71-es kódszámot a 13600-as telefonszámra.
1 SMS/hívás= 500 FORINT TÁMOGATÁS

KÖSZÖNJÜK, HOGY HÍVÁSÁVAL 500 FORINTTAL TÁMOGATJA A LEUKÉMIÁS ÉS DAGANATOS BETEG GYERMEKEK GYÓGYULÁSÁT!

Eddig összesen 27917 telefonhívással és SMS-el támogatták a csontvelő-transzplantáción átesett rákos gyermekeket! Az SMS és hívásoknak köszönhetően, a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány 170 darab sterilcsomagot tudott átadni, a budapesti Szent László Kórház és a miskolci Gyermek-onkológia Csontvelő-transzplantációs Osztályoknak.

Minden hálózatból elérhető az Adhat Vonal szolgáltatás?

Jelenleg a szolgáltatás az Invitel, a Magyar Telekom vezetékes és mobil, a Telenor, a Vodafone valamint a Tesco Mobile, Blue mobile és MOL mobile ügyfelei számára érhető el.

KÖSZÖNJÜK, HOGY TÁMOGATJA A BETEG GYERMEKEK GYÓGYULÁSÁT!

Kis adomány-nagy segítség, az adományvonalon keresztül!
Támogasson jó ügyet egy telefonhívással vagy sms küldésével:

1 SMS vagy telefonhívás= 500 FORINT TÁMOGATÁS A RÁKOS BETEG GYERMEKEKNEK!
SMS küldése: Kérjük, küldje a 71-es kódszámot a 13600-as telefonszámra.
TELEFON: Kérjük, hívja a 13600-at majd a gépi hang után üsse be a 71-es kódot!

Köszönjük!

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ

Közlemény: Beteg gyermeknek

16 beteg gyermek részére: 476.028.- Ft adomány! Köszönjük!

2018. Augusztus 01. Szerda

Júliusban 476.028.- forint célzott támogatás érkezett 16 beteg gyermek részére, amelyet ezúton is szeretnénk megköszönni az adományozóknak, a családok nevében.