Érkeznek a „cipősdoboznyi szeretet” ajándékai és a csokoládék

2018. December 11. Kedd

Felhívásunkra érkeznek a meglepetéssel teli cipősdobozok és a csokoládék, hogy szebbé tegyék a leukémiás és daganatos beteg gyermekek Mikulását és Karácsonyát.
Cipősdoboz és csokigyűjtés részletei: IDE KATTINTVA

Támogatható gyerekek

Kevint Budapesten kezelik, leukémiával küzd!

Kevin 746

Fiamnál március végén akut leukémiát diagnosztizáltak, azóta kisebb otthonléttel megszakítva ugyan, de kórházban vagyunk.

Tamás 2 évesen daganattal küzd!

Tamás 748

Történetünk 2018.08.29.-én kezdődött, kisfiam vért pisilt, ezért Nyíregyházára vittük a sürgősségire. Ultrahang vizsgálatot végeztek, amely megállapította, hogy daganat van a veséjén. Később készült CT vizsgálat, amelyből kiderült bal oldali vese rosszindulatú daganata a diagnózis.

Csenge nyirokcsomó daganattal küzd!

Csenge 744

2017. Novemberben kezdődött kislányom betegsége. Fájlalni kezdte a torkát, először háziorvosnál voltam vele, majd Nyírbátorba gyermekorvosnál, aki Nyíregyházára utalta, ahol maradtunk is kivizsgálásra.

Dominika 6 évesen daganattal küzd!

Dominika 745

Kislányunknál ez év májusában derült ki, hogy daganatos beteg. A tumor nagysága és összetétele nem engedte meg az azonnali pontos diagnózis megállapítását. Az orvosi vizsgálatok alapján Neuroblastoma (daganat) gyanúja állt fenn.

Viktorka 3 évesen leukémiával küzd!

Viktor 743

2018 áprilisában 9 napot voltunk kisfiammal a nyíregyházi kórházban, ataxiás járása és nem érthető beszéde miatt.