Zoltán elkezdte az iskolát az alapítvány hathatós támogatásának köszönhetően

2019. Október 28. Hétfő

Évek óta segítjük Zoli gyógyulását, aki 2015-óta csontdaganatos betegséggel küzd! Édesanyja egyedül neveli és a segítség jól jön bármikor is érkezik. Fotó:pixabay.com

Több féle képen segítünk az adományoknak köszönhetően, mert szükség van anyagi támogatásra, de ugyan olyan jól jön az élelmiszer és a decemberi „Cipős doboznyi adomány és „Csokoládégyűjtés” akciókból összeállított csomag is.

Amiben az átlagtól eltérően tudtunk segíteni, az hogy finanszíroztuk a terápiás kezeléshez a gyógytornászt, akinek segítségével „Zoltán segédeszközök nélkül tud közlekedni, jár iskolába és egyre jobban érzi magát. Az önbizalma is megnőtt!” – írta márciusban az édesanya.

2019. október 27-ei e-mailben a következőket írták:

Az Önök segítségével könnyebben kezdődött az iskolai év Zoli számára. Mindent be tudtunk szerezni, amit kértek az iskolába. Barátai még nincsenek, de csupa jó jegyet hoz, rendesen tanul. Még mindig hosszú a nap a suliba, amit gyaloglással tölt, nagyon fájnak a lábai, de sikeresen küzd a mindennapokkal.

Most voltunk záró vizsgálaton a legtöbb eredménye jó lett, még a neurológia van vissza. Most egy cisztát láttak az ultrahangon a nyakába, de figyelik, hogy mi lesz belőle.Nagyon hálás vagyok a segítségükért, köszönünk szépen mindent!

Ezekből a sorokból is látszik, hogy milyen fontos az összefogás a segítség közvetítése, olyan családok részére, akiknek a betegség minden napjaival kell megküzdeni.

Köszönjük, mindenkinek, aki segíteni szeretne egy telefonhívással

az ADHATVONAL SEGÍTSÉGÉVEL, amely 500.-Ft,

1-2 tábla csoki vagy 1 chips ára csak!

SMS küldése: Kérjük, küldje a 71-es kódszámot a 13600-as telefonszámra.

Telefon: hívja a 13600-at majd a gépi hang után 71-es kód! Köszönjük!

Kérjük 2019-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához vagy, könyvelőjéhez 2019. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2019. május 20-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez) és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

1.Ha magánszemély, ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély, őstermelő, egyéni vállalkozó, akkor 2019. május 20-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak és rendelkezhet adója 1+1%-áról.Adószámunk:18557071-1-09

2. Amennyiben rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval, akkor itt: Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti adó 1% rendelkező nyilatkozatát már most! Már elérhető!

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a: 18557071-1-09 adószámot, így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.

Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Május 20-ig tud így segíteni a beteg gyermekeken!

Adóbevallása 2019. március 14-töl elérhető ügyfélkapun keresztül! Már elérhető IDE KATTINTVA!

3. Ha Önnek még nincs Ügyfélkapu regisztrációja, az adóbevallási tervezet postázását 2019. március 18-ig kérhette. 2019. március 18. után az igényét már csak személyesen a NAV ügyfélszolgálatain nyújthatja be.
Az igénylés alapján adóbevallási tervezetét 2019. április 30-áig kapta meg postán.

Ha ön megkapta postán az adóbevallási tervezetét, ne felejtse el átnézni, hogy az adatok helyesek-e. Ha nem kíván módosítani rajta, úgy további teendője az adóbevallással nincs. Viszont ne feledje adója 1+1%-áról is rendelkezhet, ezzel támogathatja az ön által kiválasztott civil szervezetet és egyházat. Adószámunk: 18557071-1-09

A levélben megtalálja az EGYSZA lapot, amelyet kitöltve küldjön vissza díjmentesen, a mellékelt válaszborítékban május 20.-ig. Az 18SZJA-EGYSZA lap kitöltéséhez talál mintát IDE KATTINTVA.
A lezárt borítékot írja alá a leragasztásnál keresztezve, valamint írja rá adóazonosító jelét is. Boríték elkészítéséhez talál mintát IDE KATTINTVA

Kérjük, írja be a Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
adószámát: 18557071-1-09 Köszönjük!

Amennyiben az adóbevallás leadásakor nem rendelkezett a jövedelemadó egy százalékáról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést; egészen 2019. május 20-ig. ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy a korábbi években megszokott módon, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (amelyet a ragasztást keresztezve aláírni szükséges) postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
Swift kód: GIBA HU HB