Szurikáta családot fogadtunk örökbe a debreceni állatkertben!

2012. Május 14. Hétfő

2012 május 12.-én egy szurikáta családot fogadtunk örökbe a leukémiás és daganatos beteg gyermekekkel.
- Nagyon aranyosak voltak, pihe-puhák, szőrösek, tényleg igazán aranyosak – mesélte Tilla.

Mivel a gyerekek betegsége és a kezelése rendkívül megterhelő és hosszantartó, így minden együtt eltöltött szabadtéri program pozitív hatást gyakorol rájuk.

Köszönjük a Nagyerdei Kultúrparknak, hogy egy élményekben gazdag szombati napot tölthettünk a 17 hektáron elterülő Állat-Növénykert és Vidámparkban.