Egy tábla csokival a beteg gyermekekért!

2018. November 25. Vasárnap

A Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány 2018-ban is elindítja a „KARÁCSONYI CSOKIGYŰJTÉST, EGY ÜZENETTEL” felhívást, amikor jókívánságodat eljuttathatod a leukémiás és daganatos gyermekeknek!

Az üzenet, jókívánság sokat jelent azoknak a gyermekeknek, akik hónapokon, éveken át küzdenek gyógyulásukért. Érzik, hogy nincsenek egyedül, és hogy milyen sokan gondolnak rájuk, ezáltal erőt tudnak meríteni, ami segíti őket a nehéz mindennapokban.

Kérjük, szervezd meg jótékony csapatodat, óvodádban, iskoládban, munkahelyeden vagy baráti társaságodban! Készítsetek saját kezűleg gyűjtődobozt, amelyet lehet rajzokkal is díszíteni, kérjük, a dobozra írjátok rá, hogy „VELED VAGYOK”!

Természetesen minden fajta édességet lehet gyűjteni, pl. szaloncukor, nápolyi, keksz, ropi, cukorka, stb.

Ha kérdésed lenne, írj nekünk, email: remeny1999@gmail.com

Kapcsolat: Zsupos Sándor, Telefon: 30/384-9703

Az ajándékok és üzenetek országosan jutnak el, Karácsonyra a gyermek-hematológiai centrumokba az alapítvány közvetítésével.
Az átadásokról beszámolunk a honlapunkon, valamint a közösségi oldalunkon: www.facebook.com/veledvagyok

Debrecenben az adományozási ünnepség 2018. december 02-án, az addig beérkezett ajándékokból!

A később 2018. december 15-ig beérkezett ajándékokból, a többi 6 magyarországi Gyermek Hematológiai Centrumba juttatjuk el az ajándékokat a leukémiás és daganatos beteg gyermekek részére!

Az adományokat postai címünkre várjuk:

Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány
4032 Debrecen Cívis, u. 5. sz. 3/28.

Köszönjük az összefogást a beteg gyermekekért!

A „Csoki gyűjtéshez” a plakát letölthető innen: Csokigyűjtés plakátja
Figyelem! A nyomtatási iránynál az álló módot válasszák!

(Cipősdoboz gyűjtés részletei)
Köszönettel: Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány

Kérjük 2019-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához vagy, könyvelőjéhez 2019. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2019. május 20-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez) és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

1.Ha magánszemély, ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély, őstermelő, egyéni vállalkozó, akkor 2019. május 20-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak és rendelkezhet adója 1+1%-áról.Adószámunk:18557071-1-09

2. Amennyiben rendelkezik ügyfélkapu regisztrációval, akkor itt: Nemzeti Adó és Vámhivatal E-SZJA oldalán keresztül könnyedén kitöltheti adó 1% rendelkező nyilatkozatát már most! Már elérhető!

A kedvezményezett adószáma rovatba írja be kötőjel nélkül a: 18557071-1-09 adószámot, így támogathatja a leukémiás és daganatos beteg gyermekeket.

Bővebb részletekről IDE KATTINTVA olvashat. Fontos! Május 20-ig tud így segíteni a beteg gyermekeken!

Adóbevallása 2019. március 14-töl elérhető ügyfélkapun keresztül! Már elérhető IDE KATTINTVA!

3. Ha Önnek még nincs Ügyfélkapu regisztrációja, az adóbevallási tervezet postázását 2019. március 18-ig kérhette. 2019. március 18. után az igényét már csak személyesen a NAV ügyfélszolgálatain nyújthatja be.
Az igénylés alapján adóbevallási tervezetét 2019. április 30-áig kapta meg postán.

Ha ön megkapta postán az adóbevallási tervezetét, ne felejtse el átnézni, hogy az adatok helyesek-e. Ha nem kíván módosítani rajta, úgy további teendője az adóbevallással nincs. Viszont ne feledje adója 1+1%-áról is rendelkezhet, ezzel támogathatja az ön által kiválasztott civil szervezetet és egyházat. Adószámunk: 18557071-1-09

A levélben megtalálja az EGYSZA lapot, amelyet kitöltve küldjön vissza díjmentesen, a mellékelt válaszborítékban május 20.-ig. Az 18SZJA-EGYSZA lap kitöltéséhez talál mintát IDE KATTINTVA.
A lezárt borítékot írja alá a leragasztásnál keresztezve, valamint írja rá adóazonosító jelét is. Boríték elkészítéséhez talál mintát IDE KATTINTVA

Kérjük, írja be a Remény a Leukémiás Gyermekekért Közhasznú Alapítvány
adószámát: 18557071-1-09 Köszönjük!

Amennyiben az adóbevallás leadásakor nem rendelkezett a jövedelemadó egy százalékáról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést; egészen 2019. május 20-ig. ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy a korábbi években megszokott módon, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (amelyet a ragasztást keresztezve aláírni szükséges) postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

IBAN: HU61-11993001-02325172-10000001
Swift kód: GIBA HU HB