Cipősdoboz és csokigyűjtés, a leukémiás és daganatos gyermekeknek!

2017. November 21. Kedd

Idén Ön is, elküldheti a kis betegek részére, egy cipősdoboznyi szeretet ajándékát, vagy csatlakozhat "egy tábla csokival a beteg gyermekekért" felhívásunkhoz is!

EGY CIPŐSDOBOZNYI SZERETET A LEGSZEBB ÜNNEPRE:
Idén Ön is, csatlakozhat és elküldheti a kis betegek részére, egy cipősdoboznyi szeretet ajándékát, így gondolva rájuk és mosolyt csalva a kicsi arcocskájukra!

Debrecenben 2017.12.10.-én "a REMÉNY decemberi családi ajándékozás" rendezvényen lepjük meg Önöknek köszönhetően a kis betegeket!
A többi gyermek-hematológiai centrumba december 21-ig küldjük el az adományokat.

Idén Te is gondolj rájuk, és lepd meg őket ajándékoddal.
Ehhez nem kell mást tenned, mint egy dobozba belehelyezni a meglepetéseket, ami lehet játék, színes ceruza, kifestő, édesség, mese könyv, mellé pedig egy szívből jövő jókívánság, amivel szintén örömet és boldog mosolyokat varázsolhatsz a kis betegek arcára.
Kérjük, csatlakozzatok minél többen kezdeményezésünkhöz, akár óvodák, iskolák, baráti vagy munkahelyi közösségek által is.

IDÉN NEM KÉRÜNK HASZNÁLT PLÜSS ÉS RUHA ADOMÁNYOKAT, ÚJAKAT ELFOGADUNK!

Felhívás plakátja letölthető: IDE KATTINTVA
Figyelem! A nyomtatási iránynál a fekvő módot válasszák!

Az adományokat postai címünkre várjuk, 2017. december 15-ig:
Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány
4032 Debrecen Cívis u. 5. sz. 3/28.

EGY TÁBLA CSOKIVAL A BETEG GYERMEKEKÉRT:
A Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány 2017-ben is elindítja a „KARÁCSONYI CSOKIGYŰJTÉST, EGY ÜZENETTEL” felhívást, amikor jókívánságodat eljuttathatod a leukémiás és daganatos gyermekeknek!

Az üzenet, jókívánság sokat jelent azoknak a gyermekeknek, akik hónapokon, éveken át küzdenek gyógyulásukért. Érzik, hogy nincsenek egyedül, és hogy milyen sokan gondolnak rájuk, ezáltal erőt tudnak meríteni, ami segíti őket a nehéz mindennapokban.

Kérjük, szervezd meg jótékony csapatodat, óvodádban, iskoládban, munkahelyeden vagy baráti társaságodban! Készítsetek saját kezűleg gyűjtődobozt, amelyet lehet rajzokkal is díszíteni, kérjük, a dobozra írjátok rá, hogy „VELED VAGYOK”!

A „Csokigyűjtéshez” a plakát letölthető innen: Csokigyűjtés plakátja
Figyelem! A nyomtatási iránynál az álló módot válasszák!

Az adományokat postai címünkre várjuk, 2017. december 15-ig:
Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány
4032 Debrecen Cívis u. 5. sz. 3/28.

Ha kérdésed lenne, írj nekünk, email: remeny1999@gmail.com

Az ajándékok és üzenetek országosan jutnak el, Karácsonyra a gyermek-hematológiai centrumokba az alapítvány közvetítésével.
Az átadásokról beszámolunk a honlapunkon, valamint a közösségi oldalunkon: www.facebook.com/veledvagyok

Köszönjük az összefogást a beteg gyermekekért!
Köszönettel: Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány

Kérjük 2017-ben is rendelkezzen adója 1% -ával és segítse a daganatos és leukémiás beteg gyermekek gyógyulását!

3. Juttassa el munkáltatójához 2017. május 10-ig vagy a bevallástól elkülönülten 2017. május 22-ig közvetlenül a NAV-hoz (APEH-hez)!
4. Önadózó, egyéni vállalkozó vagy ÁFA fizetésre kötelezett magánszemély a bevallási csomag “perforált” ívén tudja az adó 1% felajánlását megtenni.
5. Kérjük, a 18557071-1-09 adószámot adja át könyvelőjének és segítse ezzel a beteg gyermekek gyógyulását!

1. Ha egyéni vállalakozó vagy ÁFA bevallásra kötelezett magánszemély, az eva és a kata hatálya alá bejelentkezett egyéni vállalkozó, akkor 2017.február 27-ig adhatja le adóbevallását a NAV (APEH)-nak, a bevallás részét képező önálló EGYSZA lappal együtt, vagy az erre a célra kialakított ​ ​ 16EGYSZA jelű önálló nyomtatványon.

2. Amennyiben magánszemélyként küldi be adóbevallását, az adó 1 %-áról a 16EGYSZA jelű nyomtatványon rendelkezhet amelyet, 2017. május 22-ig küldheti el az adóhivatalhoz.
Mindezt megteheti az ügyfélkapun keresztül elektronikusan, postai úton vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.

3. Aki nem rendelkezik ügyfélkapuval, március 15-ig postai úton, SMS-ben vagy elektronikus úton kérheti, hogy a NAV a bevallási tervezetet papíralapon, postán küldje el neki. A kérelemnek tartalmaznia kell az adózó születési időpontját és adóazonosító jelét is. A NAV a kérelem nyilvántartásba vételéről az adózó által választott kapcsolattartási formában tájékoztatja az ügyfelet.

4. Amennyiben munkáltatója készíti el és nyújtja be adóbevallását, akkor a 16EGYSZA jelű nyilatkozatot legkésőbb május 10-ig lezárt borítékban átadhatja munkáltatójának, vagy 2017. május 22-ig papír alapon, vagy elektronikusan közvetlenül eljuttathatja a NAV-nak.

Amennyiben az adóbevallás leadásakor nem rendelkezett a jövedelemadó egy százalékáról, később is lehetőség van feladni a rendelkezést; egészen 2017. május 22-ig. ügyfélkapun keresztül elektronikusan, vagy a korábbi években megszokott módon, önállóan lezárt, adóazonosító jelével ellátott postai borítékban (amelyet a ragasztást keresztezve aláírni szükséges) postán vagy a NAV ügyfélszolgálatain személyesen.