A zöld tea segít a rák megelőzésében

2018. Február 13. Kedd

Sokszor hallottuk, hogy a zöld tea az egyik legjobb ital az egészsége megőrzésében. Már évezredek óta használják a kínai tradicionális orvostudományban. Igazi vitamin bomba! Egy csésze langyosan elfogyasztva naponta méregtelenít kívülről - belülről.

-a benne lévő antioxidánsoknak köszönhetően, amely megakadályozza, a szabadgyökök kialakulását segít a rákos betegségek megelőzésében

-gyulladáscsökkentő

-immunerősítő

-antibakteriális

-segíti az emésztést

-élénkíti az anyagcsere folyamatokat

Nagy a C vitamin tartalma és gazdag A,B2, D, K és P vitaminokban is

Ásványi anyagokat is tartalmaz ilyen a: cink, fluor, mangán, szelén, kalcium, magnézium

Elkészítése: forró vízzel forrázza le és azonnal fedje be, 1-3 percig hagyja állni, majd szűrje le, önmagában vagy ízlés szerint mézzel és citrommal ízesítve fogyasztható. Ha lehetőség van rá akkor kézzel szedett és házilag szárított friss teafüvet használjon, mert így kevesebb feldolgozási folyamaton megy keresztül, mint a filteres boltban kapható kiszerelés.

Reméljük, hogy ismét egy jó ötlettel szolgáltunk egészségünk megőrzéséhez. Kedves, egészségünkre!

Most Ön is segíthet! Itt az adóbevallások ideje!

Ajándékozzon egészséget!

Amelyhez nem kell mást tennie, mint felajánlani a jövedelemadó 1%-át!

Köszönjük!

ADÓSZÁM: 18557071-1-09