Hírek

Meskarácsonyi járat Debrecenbe, Miskolcra, Bajára és Szegedre 1,3 millió forint értékű egyedi kézműves alkotásokkal a beteg gyermekekért

2011. December 19. Hétfő

December 17-én a Meska.hu Kft. csapata – köztük az ügyvezető Porst Réka – egy kézműves ajándékokkal teli autóval érkezett a Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány székhelyére, Debrecenbe, hogy ott adja át az adományokat. Az átadásnak az Alapítvány által támogatott, gyógyult vagy már otthon kezelt gyermekek és családjaik számára rendezett karácsonyi program adott keretet.

A Miskolcon kezelt gyermekekhez is eljutottak az adományok!

2011. December 17. Szombat

A Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány a miskolci csontvelő transzplantációs osztályára is eljutatta immár sokadszorra azokat a steril csomagokat, amelyek megkönnyítik az otthoni csíramentes környezet kialakítását. Nagyon fontos az ilyenfajta beavatkozáson átesett gyermekek részére, mivel immunrendszerük teljesen legyengül, hogy a szülők otthon is minél hatékonyabban tudják elvégezni a mindennapos fertőtlenítést.

Élményekben gazdag nap Nagy László nemzetközi kézilabda táborában

0000. 00. Hétfő

A Remény a Leukémiás Gyermekekért Alapítvány által támogatott családok meghívást kaptak Veszprémbe a Nagy László kézilabdázó, gyermekek részére tartott táborába. A családoknak a HELL ENERGY Magyarország kft. biztosította az utazást és az eseményen jótékonysági XIXO mosolygyűjtésre is sor került, így újabb fotók készültek és kerültek feltöltésre a www.mosoly.xixo. hu oldalra, hogy ezzel is támogassák az alapítványt.